SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak miłość: Czy Marcin będzie się bił za pieniądze

M jak miłość: Czy Marcin będzie się bił za pieniądze

12.06.2012, godz. 13:55
M jak miłość
Jego kochanka, Weronika - w tej roli Elżbieta Jędrzejewska - okaże się równie bogata, co zaborcza. I starsza od Chodakowskiego o kilkanaście lat. Po kolejnych, gorących randkach, Weronika zacznie chłopaka śledzić. Odkryje, że Marcin kontaktuje się z Agnieszką i zrobi się zazdrosna. foto: © MTL Maxfilm

Marcin przyjechał do Polski, by pod opieką wujka zmienić się w porządnego człowieka. Tymczasem chłopak wykorzystuje swój wdzięk, by wygodnie żyć za pieniądze starszych, spragnionych uczuć kobiet. Być może po wakacjach, Marcin stanie na ringu i w nielegalnej walce będzie bił się o dużą kasę.

Marcin (Mikołaj Roznerski) jest niepokornym bratankiem Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk), który na polecenie ojca przeniósł się do Warszawy. Początkowo chłopak mieszkał w ciasnym mieszkanku z wujaszkiem i Małgosią (Joanna Koroniewska) i ich dwójką dzieci. Jednak ta sytuacja przestała mu odpowiadać i chłopak uwiódł starszą od siebie kobietę, która za chwile czułości kupowała mu drobie prezenty.

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość: Kto odchodzi z serialu, kogo zobaczymy po wakacjach 2012

Gdy kochanka wyjechała z Polski, zostawiła Marcinowi pod opieką swoje mieszkanie. Lepszej sytuacji chłopak nie mógł sobie nawet wymarzyć. Rodzina szybko domyśliła się w jaki sposób Marcin zdobywa pieniądze.

W ostatnim przed wakacjami odcinku „M jak miłość” Zosia (Julka Wróblewska) bez ogródek oznajmiła Marcinowi, że wie skąd zdobywa pieniądze na życie. Dziewczynka dodała również, że chłopak pewnie walczy za pieniądze, bo często wychodzi boksować.

Patrz też: M jak miłość PO WAKACJACH 2012: Marta NIE PRZEBACZY Andrzejowi

Marcin jest świetnym bokserem w swojej kategorii. Za brak dyscypliny i częste bijatyki został wyrzucony z klubu w Niemczech i przyjechał do Polski, by pod opieką wujka policjanta „wyjść na ludzi”. Być może chłopak zacznie brać udział w nielegalnych walkach, by szybko zarobić dużo pieniędzy.

autor: Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: