SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Klan". Doktor Lubicz zdradzi żonę?

"Klan". Doktor Lubicz zdradzi żonę?

30.11.2013, godz. 10:23
Klan. Jadwiga (Dorota Kamińska), Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger)
Jadwiga (Dorota Kamińska, 58 l.) i Paweł (Tomasz Stockinger, 58 l.) mieli romans na studiach foto: ZOOM

W życiu dr. Lubicza (Tomasz Stockinger, 58 l.) z "Klanu" pojawi się nowa kobieta. Jadwiga (Dorota Kamińska, 58 l.) przyjdzie do gabinetu lekarskiego po poradę. Okaże się, że kiedyś łączyła ją z Pawłem bliska zażyłość. Czy piękna rozwódka skutecznie pocieszy samotnego lekarza, którego żona Krystyna (Agnieszka Kotulanka, 57 l.) walczy o zdrowie w szpitalu?

Jadwiga pojawi się u lekarza, by zapytać o znamię na skórze. Lubicz uspokoi ją, że nie wygląda to groźnie, ale na wszelki wypadek wycinek odda do badania. Wtedy kobieta powie: "Diagnozowałeś je, Pawełku, już jakiś czas temu". Okaże się, że Lubicz oglądał znamię, gdy... był studentem. Jadwiga to koleżanka z dawnych lat.

Przeczytaj: "Klan". Bożenka z "Klanu" straciła cnotę - zobacz WIDEO. Pierwszy raz Bożenki i Miłosza hitem internetu

- Pamiętasz, jak kąpaliśmy się na waleta w jeziorze i ktoś ukradł nam ubrania? - przypomni mu. - Tak, to były wspaniałe wakacje - potwierdzi podekscytowany Lubicz.

Jadwiga jest stomatologiem, po rozwodzie przeprowadziła się do Warszawy. Jako eksżona ważnej persony nie mogła pozostać w małym miasteczku...

Patrz: "Klan". Tomasz Stockinger wyznaje: Bez Kotulanki w "Klanie" jest mi lepiej

Ona samotna w wielkim mieście, on też jak ten słomiany wdowiec... Czy odnowią dawną zażyłość? Czy Lubicz ulegnie urokowi ponętnej kobiety?

Chcesz wiedzieć więcej o "Klanie"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: