SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Seriale w majówkę 2017. Zmiany w programie telewizyjnym

Seriale w majówkę 2017. Zmiany w programie telewizyjnym

01.05.2017, godz. 08:00
Seriale w majówkę 2017
Seriale w majówkę 2017 foto: superseriale.pl

Długi majowy weekend oznacza zmiany w ramówce telewizyjnej. Z anteny znikają Wasze ulubione seriale, bo w czasie majówki 2017 na ekranie królować będą filmy familijne i kino akcji. Zabraknie "M jak miłość", "Na dobre  i na złe", a na TVN poleci tylko "Na Wspólnej". Jakie seriale będą w telewizji w dniach 1-3 maja 2017? Zobaczcie program telewizyjny na majówkę 2017.

SERIALE w poniedziałek 1.05.2017

Tego dnia na ekranie pojawi się jedynie "Na Wspólnej" w TVN. W telwizji zabraknie "M jak miłość", "Klanu", "Barw szczęścia", "Ukrytej prawdy", "Szkoły", "19+" i "Pierwszej miłości" w Polsacie.

"Na Wspólnej" odcinek 2468 - opis, streszczenie: Muszko przekazuje Hofferom informację, że deweloper, który buduje dom Mikołaja i Nicole, zbankrutował. Przerażeni Leśniewscy natychmiast idą do banku. Chcą zablokować przelew. Tomek wciąż jest wstrząśnięty ostatnimi wydarzeniami. Pali wszystkie pisma i ulotki otrzymane od Mateusza. Później Nowak zostaje wezwany do prokuratury. Tam spotyka Anastazję. Bogdan proponuje żonie, by zaprosili Zosię i jej matkę, swoją byłą kochankę, na wspólny obiad. Krystyna reaguje bardzo nerwowo. Franek wciąż nie potrafi uwierzyć, że Zosia jest jego siostrą.

SERIALE we wtorek 2.05.2017

Tym razem też zabraknie "M jak miłość" i premierowego odcinka "Barw szczęścia". Na ekranie pojawi się na szczęście Magdalena Lamparska jako serialowa niania, będziemy mogli też oglądać dalsze losy mieszkańców przy ul. Wspólnej w Warszawie. Stacja TVN wyemituje także wszystkie swoje seriale paradokumentalne.

"Na Wspólnej" odcinek 2469 - opis, streszczenie: Mikołaj organizuje spotkanie wszystkich ludzi, których oszukał deweloper. Leśniewskim towarzyszą Roman i Muszko. Nieoczekiwanie do zgromadzonych dołącza przedstawiciel mężczyzny. Zdzisław nastawia ludzi przeciw niemu. Może dojść do samosądu. Monika ma sen, w którym Damian zdradza ją z trenerką. W dodatku Cieślik informuje żonę, że musi zostać dłużej na obozie. Łukasz, korzystając z okazji, składa Monice niezapowiedzianą wizytę. Olaf znalazł idealną kawalerkę dla pana Mirka. Kubicki jest przekonany, że mężczyzna opuści swój dom, dzięki czemu on wygrałby zakład. Niestety, lokator nie przychodzi na spotkanie.

Niania w wielkim mieście, odcinek 8 - opis, streszczenie: Dana leczy chrypkę Ewy, efekt ich wczorajszego szaleństwa z Kubą w dyskotece. Do mieszkania wchodzi Iwo, który postanowił uciec z domu. Chłopiec boi się rozwodu rodziców, o którym wykrzykiwali podczas awantury. Niania odprowadza podopiecznego do mamy. W pracy Dana podejmuje się pomocy przy opiece nad niemowlęciem. Młoda mama, Kasia, nie radzi sobie z obowiązkami, a jej mąż i nastoletnia córka nie kwapią się, by ją odciążyć. Na plaży Monika całuje Jacka, licząc na więcej. Mężczyzna ją odtrąca. Popławska, nie doczekawszy się męża w restauracji, gdzie mieli zjeść obiad we troje z synem, wypija za dużo wina. Dana odwozi chłopca i jego mamę do domu. Kuba zaprasza Mazurek na piwo. Chce opowiedzieć jej o nowo odkrytym powołaniu. Podczas powrotu z pubu spotykają Jacka. Między mężczyznami dochodzi do bójki.

SERIALE w środę 3.05.2017

Sytuacja będzie wyglądała podobnie jak w pierwszy, majowy poniedziałek. Stacja TVP2 rezygnuje z emisji "Na dobre i na złe", za to powrócą już "Barwy szczęścia". Na antenie TVN znów pojawi się serial "Na Wspólnej", ale nie będzie seriali paradokumentalnych tj. "Szkoła", "Szpital", "Ukryta prawda" czy "19+". Polsat wciąż wstrzymuje emisję premierowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Na Wspólnej" odcinek 2470 - opis, streszczenie: Darek nie przyjeżdża do Agnieszki. Zamiast tego wysyła Olszewskiej płaszcz pocztą. Zdenerwowana kobieta przerywa terapię i zjawia się w kancelarii. Żąda, by Żbik oddał jej klucze. Darek zaczyna panikować - w mieszkaniu Agnieszki są rzeczy Anety. Julka nie potrafi pogodzić się ze stratą braciszka. Elżbieta postanawia iść do cenionego profesora ginekologii. Podczas wizyty towarzyszy jej Igor. Damian wraca z obozu treningowego. Monika umawia się z nim na miły wieczór. Niestety, synek mówi Cieślikowi, że pod jego nieobecność w ich domu często gościł Łukasz.

"Barwy szczęścia" odcinek 1652 - opis, streszczenie: Odepchnięta przez Łukasza Alicja zaczyna się mścić. By upokorzyć dziennikarza, przy świadkach domaga się, by Sadowski jak najszybciej spłacił zaciągnięty u niej dług. Ksiądz Tadeusz, dawny znajomy Aldony, coraz częściej zagląda do sklepu. Borys zaczyna podejrzewać, że jego żona miała z nim romans i mężczyzna jest ojcem Aleksa. Oliwier odbiera Zwoleńskim kolejne zlecenie. Natalia wypowiada byłemu ukochanemu wojnę. Małgorzata nadal rozpamiętuje bolesne rozstanie z Tolkiem. Na horyzoncie pojawia się nowy adorator.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: