SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 9 sezon. Chrzest w Rodzince.pl, brakuje tylko jednej osoby

Rodzinka.pl 9 sezon. Chrzest w Rodzince.pl, brakuje tylko jednej osoby

21.10.2016, godz. 14:00
Halina Skoczyńska, Michał Grudziński
Halina Skoczyńska, Michał Grudziński foto:

Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowa Natalia Boska z serialu TVP2 "Rodzinka.pl" wrzuciła na swojego facebooka zdjęcie z chrzcin synka Marii, granej w serialu "Rodzinka.pl" przez Agatę Kuleszę. Obok zdjęcia znajdziemy podpis, oddający tęsknotę za aktorką. Czy wiecie, o kogo chodzi?

Serial "Rodzinka.pl" 9 sezon, nowe odcinki w każdy piątek o godzinie 21.40 w TVP2

Małgorzata Kożuchowska 19 października 2016 roku wrzuciła na swój profil na facebooku zdjęcie z chrzcin serialowego synka Marii. Fotografia z planu serialu "Rodzinka.pl" wygląda nieco poważnie, pomimo delikatnych uśmiechów na twarzach aktorów.

Zobacz: Rodzinka.pl 9 sezon. Maria narzeka z powodu małego synka

Podpis, który Kożuchowska dołączyła do swojego postu odnosi się do Janiny, granej przez Halinę Skoczyńską. Aktorka zmarła 17 maja 2016 roku, ale pomimo upływu kilku miesięcy, aktorzy z planu filmowego "Rodzinki.pl" nadal pamiętają o swojej przyszywanej babci. "Rodzina prawie w komplecie" - napisała Małgorzata. Sądząc po wyrazie twarzy na zdjęciu nadal cierpi po stracie Haliny Skoczyńskiej.

W dniu jej śmierci Kożuchowska napisała:
"Halinko! Wierzę, że olśniewasz talentem i urodą tam gdzie teraz jesteś.
Rodzinka bez Ciebie nigdy już nie będzie taka sama! To był zaszczyt móc z Tobą grać! Dziękuję!"

Ale drodzy czytelnicy, warto pamiętać, że Halina Skoczyńska, to nie tylko "Rodzinka.pl". Przez wiele lat wsytępowała na deskach teatru w sztukach mistrzów tragedii takich jak Szekspir, Sofokles, Czechow. Zdobyła 14 nagród aktorskich oraz dwa odznaczenia, w tym Srebrny Krzyż Zasługi w 2002 roku za zasługi na rzecz rozwoju kultury. Śmierć pani Haliny, to ogromna strata dla sztuki i kultury.

Przeczytaj: Rodzinka.pl 9 sezon. Zamieszanie u Boskich. Tomek wyprowadza się od Magdy

Po śmierci babci Janiny z "Rodzinki.pl", zniknął z ekranu również ojciec serialowej Natalii Boskiej, Zenon, grany przez Michała Grudzińskiego. Najwyraźniej bez Haliny Skoczyńskiej to na prawdę nie ta sama rodzinka.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: