SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 10 sezon. Boscy wrócili do pracy

Rodzinka.pl 10 sezon. Boscy wrócili do pracy

04.12.2016, godz. 12:30
Rodzinka 10 sezon, Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak), Kuba (Adam Zdrójkowski)
Rodzinka 10 sezon, Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak), Kuba (Adam Zdrójkowski) foto:

Świetna wiadomość dla fanów "Rodzinki.pl". Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) Boscy, wrócili właśnie do pracy na planie nowych odcinków. 10 sezon trafi na antenę TVP2 już wiosną 2017. Będziecie oglądać? Serial cieszy się popularnością wśród widzów, bo jest wierną kopią prawdziwego życia w dużej rodzinie. A co wydarzy się w 10 sezonie "Rodzinki.pl"? Sprawdźcie!

"Rodzinka.pl" 10 sezon w TVP2 już od marca 2017

Są tu jacyś fani zwariowanej Rodzinki Boskich? Mamy dla Was dobre wiadomości. Aktorzy wrócili właśnie na plan i dzielnie pracują nad premierową - już 10 - serią przygód! Małgorzata Kożuchowska umieściła w sieci wymowne zdjęcia i potwierdziła przypuszczenia fanów - Rodzinka.pl wraca do TVP wiosną 2017!

Zobacz: Rodzinka.pl 9 sezon. Adam Zdrójkowski przebrany za kobietę. Fani są w szoku!

A co wydarzy się w nowych odcinkach "Rodzinki.pl"? Pewnie doczekamy się ślubu Tomka (Maciej Musiał), który w finale 9 sezonu "Rodzinki.pl" poprosił ukochaną Magdę (Olga Kalicka) o rękę! Ciekawe, jak do tematu podejdzie znerwicowana Natalia, która oczywiście będzie musiała brać czynny udział w przygotowaniach? O wszystkim przekonamy się wiosną! Czekamy z niecierpliwością.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: