SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 10 sezon. Co się wydarzy w nowym sezonie?

Przyjaciółki 10 sezon. Co się wydarzy w nowym sezonie?

20.05.2017, godz. 10:53
Przyjaciółki odcinek 110, Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki odcinek 110, Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto:

Co się wydarzy w 111 odcinku "Przyjaciółek"? Nowe odcinki "Przyjaciółek" 10 dopiero we wrześniu 2017, ale już teraz możemy się domyślać, dalszego rozwoju wydarzeń. Co się stanie z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) i Anką (Magdalena Stużyńska)? Czy Strzelecki przeżyje? Czy Jerzy (Mariusz Bonaszewski) odzyska Zuzę (Anita Sokołowska)? Czy Inga (Małgorzata Socha) zdradzi Roberta (Krzysztof Wieszczek)? I wreszcie z kim Patrycja (Joanna Liszowska) ułoży sobie życie po śmierci męża? Co może się wydarzyć w 10 sezonie "Przyjaciółek"? Sprawdźmy!

Co się wydarzy w 10 sezonie "Przyjaciółek"?

Za nami huczny finał 9 sezonu "Przyjaciółek". Następne odcinki - o ile w ogóle powstaną - pojawią się na antenie Polsatu dopiero we wrześniu 2017. Producenci nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie, ale jesteśmy dobrej myśli! Tak popularny serial przecież nie mógłby tak po prostu zniknąć. Tym bardziej, że 110 odcinek "Przyjaciółek" pozostawia wiele spraw bez odpowiedzi.

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 111: Czy Paweł umrze? Co się stanie w następnym sezonie Przyjaciółek?

Co się wydarzy w 10 sezonie "Przyjaciółek"?

W życiu Ingi wiele się zmieniło. Przyjęła oświadczyny Roberta, urodziła mu córeczkę, ale ich uczucie powoli wygasa. Mężczyzna bardzo przejmuje się rodzicielstwem i zwyczajnie olewa ukochaną traktując ją jak opiekunkę, a nie kochankę. Czy Gruszyńska w końcu będzie miała tego dość i rzuci lub zdradzi Roberta?

Zuza zaczęła w końcu układać sobie życie. Poznała Marka (Radosław Pazura), który dosłownie skradł jej serce. Jest przystojny, szarmancki i ma córeczkę, którą Markiewicz zaakceptowała bez problemu. Powrót Jerzego może jednak oznaczać, że między nim i Zuzą znów do czegoś dojdzie!

Patrycja przeżyła śmierć męża. Dowiedziała się o wszystkich jego kłamstwach i szybko pogodziła się z faktem, że została wdową. Poznała Wiktora (Paweł Deląg) i mimo ostrzeżeń Anki wdała się w romans. Wygląda na to, że Kochan bardzo tego pożałuje!

Anka i Paweł w końcu zaczęli się dogadywać. Zdecydowali się na drugi ślub, ale wesele zakończyło się tragedią. Jeleński wparował na ceremonię nieproszony i popchnął Pawła, który w trakcie upadku uderzył głową o kant siedziska i stracił przytomność. Na miejsce wezwano karetkę, ale czy Strzelecki przeżyje? O tym przekonamy się dopiero jesienią...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: