SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka błaga Dragona o litość! Przestępca ją zgwałci? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Melka błaga Dragona o litość! Przestępca ją zgwałci? - ZWIASTUN

28.09.2016, godz. 20:42
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) Dragon (Krzysztof Zych) odc 2337
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) Dragon (Krzysztof Zych) odc 2337 foto:

Melka (Ewa Jakubowicz) z serialu "Pierwsza miłość" gorzko pożałuje, że wydała Dragona (Krzysztof Zych) policji! W 2341 odcinku  "Pierwszej miłości" przestępca zaciągnie porwaną Melkę do domku letniskowego nad jeziorem, gdzie dziewczyna będzie zmuszona błagać o litość. Dragon będzie chciał odebrać zapłatę za zdradę dziewczyny w najbardziej okrutny sposób. Wyciągnie nóż i zacznie grozić Melce, że ją zabije, a potem spróbuje ją zgwałcić. Zobaczcie wstrząsający zwiastun "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2341 - środa, 28.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Ucieczka Dragona z więzienia w "Pierwszej miłości" ma tragiczne skutki dla Melki, która przez cały czas współpracowała z policją, by udaremnić plaby przestępcy. W 2341 odcinku "Pierwszej miłości" nastolatka znajdzie się w łapach Dragona. Wpadła w bagno, z którego może nie ujść z życiem. Przestępca po porwaniu wywiezie ją daleko poza Wrocław. Pojadą do domku letniskowego nad jeziorem.

Przerażona Melka zostanie wprowadzona do domu z workiem na głowie, związana, potykająca się o własne nogi. Dragon posadzi ją na krześle. - To nie ja... to nie ja - będzie powtarzać zapłakana dziewczyna - Nic nie mów! Ani słowa! - Dragon zacznie rzucać krzesłem po pomieszczeniu, co wywoła w niej jeszcze większe przerażenie. - To nie ja, przysięgam. To nie ja cię wydałam - zapewni Melka, ale Dragon jej nie uwierzy. - Stul pysk!

Zobacz: Pierwsza miłość. Ślub Emilki i Bartka. Anna wróci do Wadlewa do Śmiałka - ZWIASTUN

- Powiedz mi. Za co ty mnie tak nienawidzisz, co? Za co Melka?! - w tym momencie Dragon wyciągnie nóż.

- Przecież mnie nie zabijesz - Melka zbierze się na odwagę - Złapią cię, wiesz o tym. To jest tylko ucieczka z więzienia. Ja powiem, że ty mnie nie porwałeś. Jeszcze nie jest za późno. - Dlaczego Melka? No dlaczego?! (...) - Proszę, wypuść mnie... - Dziewczyna zacznie tracić nadzieję na dogadanie się z Dragonem. Zacznie błagać. On jej jednak nie uwierzy.

- Ja ciebie nie wsypałem. Mogłem, a tego nie zrobiłem. I co z tego mam?! Jak mi się teraz odpłacisz, co? Masz jakiś pomysł?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Melka zginie? Marysia z krwią na rękach - ZWIASTUN

Chwilę później podniesie ją z krzesła i rzuci na stół. Zacznie brutalnie rozbierać, dotykać. Melka zrani go, kiedy będzie już zbyt blisko - jak tylko jego paskudne usta dotkną je szyi, będzie chciała odgryźć mu ucho. Rozjuszony Dragon krzyknie z wściekłości.

Kiedy w 2341 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) dotrą na miejsce gdzie Dragon uwięził Melkę niż nikogo tam nie będzie. Jedynie kałuże krwi i wisiorek dziewczyny będą stanowiły jakikolwiek dowód, że tutaj była. Czy Dragonowi udało się zgwałcić Melkę? Przekonamy się w następnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: