SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Najpiękniejsze serialowe pary

Najpiękniejsze serialowe pary

14.02.2017, godz. 12:00
M jak miłość odc. 1215 Witold Pyrkosz (Lucjan), Teresa Lipowska (Barbara)
M jak miłość odc. 1215 Witold Pyrkosz (Lucjan), Teresa Lipowska (Barbara) foto:

Z okazji święta zakochanych przedstawiamy najładniejsze, czyli najbardziej kochające się, serialowe pary! W ich związkach bywało ciężko, ale w gruncie rzeczy zawsze dawali radę przezwyciężyć złośliwości, które stawiało przed nimi życie. Kto znalazł się w tej grupie par?

Które serialowe pary naszym zdaniem zasługują na specjalną uwagę?

"M jak miłość"

Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) - chociaż nie są już młodzi, to nadal piękni. Ich uroda pochodzi z uczucia, które do siebie żywią. Małżeństwo z wieloletnim stażem i uczuciem, które pomimo upływu czasu nie wygasa. Kto wie, może nawet płonie coraz bardziej?

Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) - przykład całkowitego oddania się miłości. Młody leśniczy zrobi dla swojej ukochanej dosłownie wszystko! Kocha ją szalenie, wspiera i jest niesamowicie wyrozumiały. Natalka odwdzięcza mu się tym samym. Nie możemy doczekać się ślubu!

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) - co tu dużo mówić, dopełniają się idealnie. Wystarczy spojrzeć, jak oni na siebie patrzą, aby wiedzieć, że to uczucie nie przeminie. Już niedługo staną przed ołtarzem.

Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i Marzenka (Olga Szomańska) - trzeba jednakże pamiętać, że w związkach nie zawsze jest różowo. Pomimo miłości, zdarzają się przeciwności losu, które trzeba przezwyciężyć. Miłość Andrzejka i Marzenki aktualnie wystawiona jest na próbę, ale gorąco wierzymy w to, że uda im się dojść do porozumienia. Tworzą naprawdę śliczną parę!

Zobacz: M jak miłość. Teresa Lipowska świętą w M jak miłość

"Barwy szczęścia"

Marta (Katarzyna Zielińska) i Artur (Jacek Rozenek) - po wielu przeżyciach, Marta w końcu znalazła mężczyznę, który jest w niej na zabój zakochany. Udało im się pokonać wiele przeciwności i zamieszkać razem. Teraz czekają ich kolejne wyzwania... Dadzą sobie radę?

Kajtek (Jakub Dmochowski) i Angela (Helena Englert) - nie można też zapominać o młodzieńczych porywach serca! Po dosyć brutalnym dla serca chłopaka rozstaniu z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), nadszedł czas na Angelę. Widać, że Kajtek nie może oderwać od niej wzroku, a ona świetnie to wykorzystuje. Dzięki niej chłopak zacznie coraz lepiej radzić sobie w szkole... Czyżby miał to być drugi poważny związek w życiu Kajtka?

Kasia (Katarzyna Glinka) i  Łukasz (Michał Rolnicki) - poczęli dziecko, zanim się poznali. Łukasz oddał nasienie Kasi, by mogła mieć dziecko za pomocą metody in vitro. Nigdy by się nie spotkali, gdyby nie białaczka ich synka... Teraz tworzą zgraną i kochająca się parę.

"Druga szansa"

Monika (Małgorzata Kożuchowska) i Marcin (Bartłomiej Świderski) - Marcin kocha i szanuje Monikę oraz traktuje dziecko jej i Adama (Bartłomiej Topa), jakby było jego. Trwa przy niej, wspiera ją i nie odpuszcza. Czy może być lepszy dowód miłości? Wyglądają razem cudnie!

Przeczytaj: Belle Epoque. Reakcja widzów po premierze serialu "Belle Epoque"

"Na Wspólnej"

Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) - Kamil został przy Zuzie nawet w momencie, w którym dowiedział się, że została zarażona przez swojego byłego chłopaka wirusem HIV. Wspierał ją, dawął poczucie pewności siebie i aby udowodnić swoją miłość - wziął z nią ślub! Ich małżeństwo przetrwało naprawdę wiele, łącznie ze stratą dziecka.

Maria (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz) - pomimo wielu kłopotów ze swoimi dziećmi, interesami i wewnętrznymi konfliktami, trwają ze sobą od wielu lat.

Wojtek (Wojciech Błach) i Żaneta (Anna Guzik) - dzięki interwencji rodziców zostali małżeństwem. Teraz ich związek przechodzi trudne chwile, przez chorobę Mani (Zuzia Kaszuba). Wiemy jednak, że wszystko zakończy się dobrze!

"Na dobre i na złe"

Ola (Anna Karczmarczyk) i Przemek (Marcin Rogacewicz) - oboje muszą dojrzeć do tego związku, ale są coraz bliżej! Mają dziecko, które ich łączy, a Ola teraz potrzebuje sporo wsparcia, które Przemek jej w stu procentach zapewnia... No i wyglądają razem prześlicznie!

Zofia (Małgorzata Foremniak) i Jakub (Artur Żmijewski) - chociaż nie ma ich już w serialu od dawna, nie mogliśmy się powstrzymać, aby nie przypomnieć tej pary, która zwalczyła razem raka Zofii i wychowała wspólnie trójkę dzieci. Widzowie nadal za nimi tęsknią!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: