SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe znika z anteny? TVP wydała oświadczenie!

Na dobre i na złe znika z anteny? TVP wydała oświadczenie!

17.06.2017, godz. 17:09
Na dobre i na złe odcinek 674, Witek Latoszek (Bartosz Opania)
Na dobre i na złe odcinek 674, Witek Latoszek (Bartosz Opania) foto: ©ARTRAMA

Koniec "Na dobre i na złe"? TVP wydało specjalne oświadczenie w sprawie doniesień na temat zakończenia emisji kultowego serialu!

Informacja o zakończeniu produkcji "Na dobre i na złe" zmartwiła wielu fanów tego serialu. Przypomnijmy, że losy bohaterów ze szpitala w Leśnej Górze Polacy śledzą już od osiemnastu lat. Czy to faktycznie koniec "Na dobre i na złe"? Taką informację przekazał Pudelek. Teraz Telewizja Polska zabrała głos w sprawie i wydała oficjalne oświadczenie, w którym czytamy:

Nieprawdziwe są doniesienia, jakie ukazały się w dniu 17 czerwca na portalu pudelek.pl, jakoby serial „Na dobre i na złe” miał zniknąć z anteny TVP2. Serial, który od lat jest sztandarową produkcją „Dwójki” wciąż będzie cieszył widzów Telewizji Polskiej. Portal pudelek.pl w ostatnich tygodniach „wyspecjalizował się” w rozpowszechnianiu nieprawdziwych i niepotwierdzonych informacji, które mają uderzyć w TVP, tym samym zaprzeczając zasadom etyki dziennikarskiej. Dzisiejsza kłamliwa informacja to kolejna próba uderzenia w Telewizję Polską. TVP podejmie odpowiednie kroki prawne w celu ochrony dobrego imienia i zaprzestaniu fali nieprawdziwych informacji rozpowszechnianych przez ww. portal. - czytamy na stronie TVP

Uff... odetchnęliśmy z ulgą. A wy?

ZOBACZ: Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Falkowicz wraca do Leśnej Góry

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: