SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Piotr Głowacki w obsadzie Na dobre i na złe. Kim jest serialowy Artur Bart?

Na dobre i na złe. Piotr Głowacki w obsadzie Na dobre i na złe. Kim jest serialowy Artur Bart?

30.03.2016, godz. 20:11
Piotr Głowacki
Piotr Głowacki foto:

Piotr Głowacki dołączył właśnie do obsady serialu "Na dobre i na złe". Jego bohater - Artur Bart - zacznie pracę w Leśnej Górze i będzie miał wiele wspólnego z Julką Burską (Aleksandra Hamkało). A jaki jest Piotr Głowacki prywatnie? Aktor ma wiele sukcesów na swoim koncie, ale niewielu z Was pewnie wie o jego żonie!

Piotr Głowacki (36l.) obecnie wciela się w rolę Artura Barta w "Na dobre i na złe", ale na swoim koncie ma już imponujący dorobek. Aktor grał w 43 filmach pełnometrażowych ("Bogowie", "Planeta singili", "Drogówka" i inne). Grał też w 18 spektaklach na deskach teatru.

I najważniejsze dla fanów seriali - grał w 16 produkcjach krótkometrażowych. Może pamiętacie go z serialu "Prawo Agaty", "Krew z Krwi" lub ze "Skazanych"?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka Burska i Artur Bart wzięli ślub

Aktor ma na swoim koncie wiele ról i wiele nagród, ale pewnie nie tylko jego życie zawodowe Was ciekawi. Piotr Głowacki jest mężem dwa lata młodszej od siebie Agnieszki Marek, która z resztą też jest aktorką. Zakochani rzadko bywają razem na "salonach", ale fotoreporterzy już kilka razy uchwycili ich razem na ściance. Koniecznie zobaczcie zdjęcia.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: