SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 627 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 627 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

24.02.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 627. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe odc. 627. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 627 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 627 w TVP2 w środę, 2.03.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 627 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 627 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 627 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 627 - streszczenie, co się wydarzy?

Andrzej (Michał Żebrowski) wraca z Matyldą (Amelia Czaja) z wakacji. Podczas wizyty w szpitalu, u matki dziecka, z zaniepokojeniem odkrywa, że stan chorej znacznie się pogorszył od ostatniego razu.

Podekscytowany Adam (Grzegorz Daukszewicz) szuka mieszkania, w którym mógłby zacząć nowe życie z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska). Szczepan (Kamil Kula) zaczyna wymarzoną pracę jako pielęgniarz. Do szpitala powraca Roksi dawna pacjentka Zuzy (Julia Kamińska), która przez błąd lekarki przez kilka tygodni była pogrążona w śpiączce. Okazuje się, że dziewczyna ma kolejne problemy ze zdrowiem, tym razem chodzi o serce. Radwan (Mateusz Damięcki) angażuje się w pomoc ciężarnej bizneswoman. Kobieta przez długi czas lekceważyła badania kontrolne, a niedawno dowiedziała się, że ma raka.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: