SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 625 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 625 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

10.02.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 625. Rafał Konica (Robert Koszucki), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odc. 625. Rafał Konica (Robert Koszucki), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 625 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 625 w TVP2 w środę, 17.02.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 625 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 625 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 625 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 625 - streszczenie, co się wydarzy?

Nastoletni Miłosz (Maciej Cymorek) wciąż przebywa w szpitalu. Chłopak jest przesłuchiwany przez policję w sprawie niedawnego wypadku. Doktor Konica (Robert Koszucki) wraca po krótkim urlopie do pracy. Postanawia spotkać się z chłopakiem, przez którego stracił ukochaną córkę. Doktor Mróz (Magdalena Turczeniewicz) nadal ma w pamięci operację, podczas której doznała ataku padaczki. Wie, że naraziła na szwank życie swojej pacjentki, dlatego musi odejść z pracy. Do szpitala trafia dwójka uczniów - Romek i Szymek - którzy po szkolnej bójce wypadli z okna. Latoszek (Bartosz Opania) ustala, że jeden z poszkodowanych cierpi na zespół Aspergera.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: