SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 675: Wiktoria wybaczy Adamowi zdradę

Na dobre i na złe, odcinek 675: Wiktoria wybaczy Adamowi zdradę

31.05.2017, godz. 13:00
Na dobre i na złe odcinek 666 Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odcinek 666 Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Po wakacjach serial "Na dobre i na złe" powróci na ekrany telewizorów! W 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zobaczymy kontynuację wątku Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), Adama (Grzegorz Daukszewicz) i Oliwii (Marta Bryła). Czy w 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Wiktoria wybaczy Adamowi zdradę?

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 we wrześniu w TVP2

Przypominamy, że sezon serialu "Na dobre i na złe" zakończył się w połowie maja 2017. Pomiędzy Adamem i Wiktorią już wszystko układało się świetnie! Córka Consalidy wyzdrowiała, a pomiędzy zakochanymi zapanowała sielanka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 675: Co wydarzy się w Leśnej Górze po wakacjach 2017?

Oczywiście sprawy niesamowicie się skomplikowały, kiedy Adam zaciął się skalpelem podczas operacji na pacjencie będącym nosicielem wirusa HIV. Kiedy było zagrożenie, że Krajewski straci zawód, a może nawet i życie, Wiktoria wspierała go w serialu "Na dobre i na złe" z całych sił! Powiedziała, że będzie przy nim aż do końca oraz że ewentualna choroba nic pomiędzy nimi nie zmieni.

Kiedy okazało się, że Adam jednak nie zaraził się śmiercionośnym wirusem, para zaczęła planować dzieci. Wiktorii udało się również uzyskać papiery rozwodowe od poprzedniego partnera...

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 674: Fani zawiedzeni finałem sezonu

Kiedy ślub i dzieci były już tuż za rogiem, pod koniec serialu "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze przyjechała wraz ze swym ojcem piękna, ciężarna blondynka. Okazało się, że Oliwia nosi w sobie dziecko Adama, który zdradził Wiktorię podczas choroby jej córki, kiedy musiała wyprowadzić się do byłego męża. To było za dużo dla Consalidy. Zakończyła swój związek z Adamem, jak mogłoby się wydawać, definitywnie. Jednakże jak sugeruje "Świat Seriali", dla tej dwójki jeszcze jest nadzieja. W końcu to Wiktorię kocha Krajewski, a nie dziewczynę, z którą spędził noc, której nawet nie do końca pamięta! Czy tej parze uda się jeszcze ułożyć wspólnie życie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: