SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Operacja Jana. Falkowicz nie uratuje rannego Janka

Na dobre i na złe. Operacja Jana. Falkowicz nie uratuje rannego Janka

01.09.2016, godz. 07:48
Na dobre i na złe odcinek 642 Ola (Anna Karczmarczyk), Jan (Krzysztof Kwiatkowski)
Na dobre i na złe odcinek 642 Ola (Anna Karczmarczyk), Jan (Krzysztof Kwiatkowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy Jan (Krzysztof Kwiatkowski) z "Na dobre i na złe" umrze po tym jak zostanie postrzelony przez bandytę Czarnego (Maciej Mikołajczyk) podczas zamachu terrorystycznego w szpitalu w Leśnej Górze? W 642 odcinku "Na dobre i na złe" widzowie zobaczą przerażające sceny walki o życie rannego Janka, którego desperacko spróbują uratować Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) i profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski). Zwiastun nowego 18 sezonu "Na dobre i na złe" zapowiada krwawą masakrę w Leśnej Górze.

"Na dobre i na złe" odcinek 642 - środa, 7.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Atak bandytów na lekarzy i pacjentów ze szpitala w Leśnej Górze będzie tak wstrząsającym wydarzeniem w "Na dobre i na złe", że wypełni fabułę serialu aż przez trzy odcinki. Ale nie ma się co dziwić, bo podczas zamachu nie obędzie się bez ofiar.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Przemek uratuje Olę podczas strzelaniny w Leśnej Górze - ZWIASTUN

Ciężko ranny zostanie m.in. Jan Stanisławski, który chcąc ratować szpital przed uzbrojonymi przestępcami będzie bliski śmierci. W 641 odcinku "Na dobre i na złe" Czarny postrzeli Janka na oczach przerażonej Oli Pietrzak (Anna Karczmarczyk). I to w dniu ślubu zakochanych.

Czyżby scenarzyści szykowali pogrzeb Jana zamiast romantycznej ceremonii ślubnej? Wszystko wyjaśni się w 642 odcinku "Na dobre i na złe" gdy ważyć się będą losy ciężko rannego Janka. Terroryści - Czarny, jego brat Misiek (Antoni Krolikowski) i dziewczyna Miśka - Lidka (Andżelika Kujawiak) - nadal będą więzić lekarzy na bloku operacyjnym.

Ola nie odstąpi na krok umierającego Janka, który będzie wymagać natychmiastowej operacji. Przemek gorączkowo zacznie szukać wyjścia z sytuacji. Postanowi w sprytny sposób unieszkodliwić napastników.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria zajdzie w ciążę z Adamem

Wmówi Miśkowi, że grozi mu amputacja nogi. Obieca, że wraz z Adamem Ktajewski zdołają go ocalić, jeśli przy okazji będą mogli udzielić pomocy także Stanisławskiemu. Bandyta uprze się jednak, by zoperował go doktor Falkowicz, który został aresztowany i jest podejrzany o próbę porwania Matyldy (Amelia Czaja).

W tej sytuacji policjani zwolnią Falkowicza i przywiozą go do szpitala w Leśnej Górze, by ratował nie tylko Jana, ale także terrorystę. A Falkowicz, gdy dotrze w końcu na blok i zorientuje się, jak poważne obrażenia ma Stanisławski, będzie w szoku.

- Mamy przeprowadzić operację na otwartym sercu bez krążenia pozaustrojowego?! Nie jestem torakochirurgiem! Wiem, że rzadko to mówię, może nawet nigdy, ale... przydałaby nam się pomoc. Albo cud!

Niestety operacja zakończy się śmiercią Jana...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

ZWIASTUN  nowego sezonu "Na dobre i na złe" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: