SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Michał Żebrowski poznał swoją żonę Aleksandrę gdy miała 5 lat

Na dobre i na złe. Michał Żebrowski poznał swoją żonę Aleksandrę gdy miała 5 lat

18.07.2016, godz. 12:30
Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra
Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra foto: AKPA

Historia miłości Michała Żebrowskiego (44 l.), serialowego Andrzeja Falkowicza z "Na dobre i na złe", i jego żony Aleksandry (29 l.), nie jest typową opowieścią o uczuciu od pierwszego wejrzenia. Wręcz przeciwnie. Ponieważ małżonków dzieli spora różnica wieku, to minęło sporo czasu nim się w sobie zakochali. Michał Żebrowski poznał swoją żonę gdy była 5-letnią dziewczynką. On miał wówczas 20 lat i często spędzał wakacje z jej rodziną. Po latach ich drogi znów się skrzyżowały. I właśnie wtedy narodziła się miłość.

Aleksandra i Michał Żebrowscy stanowią jedną z najpiękniejszych, a zarazem najbardziej skrytych par w polskim show-biznesie! Co prawda nie unikają wspólnych wyjść i pozowania na ściankach, ale potrafią rozgraniczyć czerwony dywan od życia prywatnego. Dlatego nie udzielają zbyt wielu wywiadów i nie opowiadają o swoim życiu prytwanym. Żona Michała Żebrowskiego nie życzy sobie tego, by znany aktor chwalił się w rozmowach z dziennikarzami jak wyglądają ich rodzinne relacje.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Falkowicz spędzi w więzieniu wiele lat!

Dokładnie 20 czerwca para świetowała siódmą rocznicę ślubu. Uroczystości, która odbyła się na Podhalu w wsi Brzegi-Reniasu, nie udało się ukryć przed fotoreporterami, ale mimo to Żebrowscy nie zdecydowali się na oficjalną sesję ślubną w kolorowych magazynach. Oboje konsekwentnie milczą kiedy padają pytania na temat ich synów, rodziny i uczuć.

W zasadzie wiadomo tylko tyle, że Michał Żebrowski poznał Aleksandrę kiedy była małą dziewczynką. Magazyn "Dobry Tydzień" podaje, że ich rodziny łączyła bowiem bliska przyjaźń. Mama Aleksandry przyjaźniła się ze straszą siostrą aktora. Często wyjeżdżali więc razem na wakacje. Ale 20-letni wówczas Żebrowski nie zwracał szczególnej uwagi na 5-letnią Olę.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ola i Przemek będą mieli nowe dziecko

Dopiero kiedy różnica wieku stała się mniej widoczna zaczęli się spotykać. Chodzili razem na kurs języka angielskiego, ale Aleksandra nie była zainteresowana bliższą znajomością z Michałem. - Nie była jeszcze gotowa na ślub ze starym dziadem - powiedział w jednym z wywiadów.

Później studiowali razem marketing. I tak narodziło się ich uczucie. Żona Żebrowskiego jest jego przeciwieństwem, lecz doskonale się jej uzupełniają. Aktor z "Na dobre i na złe" nie ukrywa, że ukochana nigdy nie traktowała go jak gwiazdora i dzięki temu zawsze czuł się przy niej swobodnie. Jednocześnie bardzo go wspiera.

Ostatnio Michał Żebrowski coraz głośniej mówi o tym, że chciałby mieć trzecie dziecko. Najpierw jednak musi przekonać do tego Aleksandrę, która ponoć myśli o powrocie do pracy. Żebrowscy mają dwóch synów - 6-letniego Franciszka i 3-letniego Henryka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: