SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Klaudia odwoła ślub, bo dowie się o zdradzie Rafała!

Na dobre i na złe. Klaudia odwoła ślub, bo dowie się o zdradzie Rafała!

30.11.2016, godz. 21:41
Na dobre i na złe odcinek 655, Rafał Konica (Robert Koszucki), Klaudia (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odcinek 655, Rafał Konica (Robert Koszucki), Klaudia (Julia Wyszyńska) foto:

Klaudia (Julia Wyszyńska) odwoła ślub z Konicą (Robert Koszucki). Młoda lekarka tuż przed ceremonią dowie się, że ukochany zdradził ją z Martą (Katarzyna Bujakiewicz)! W 655 odcinku "Na dobre i na złe" niedoszła panna młoda ucieknie i postanowi realizować swoje zawodowe marzenia w Rothenburgu! Wygląda na to, że w "Na dobre i na złe" małżeństwo Rafała i jego byłej żony uda się uratować! Cieszycie się z takiego obrotu sytuacji?

"Na dobre i na złe" odcinek 655 - środa, 7.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Pamiętacie jak Konica poprosił Klaudię o rękę? Młoda pani doktor długo się wahała i nie od razu przyjęła jego oświadczyny, ostatecznie jednak powiedziała "tak". Ale co ze ślubem?

Zobacz: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg uratuje dziecko Oli i Jana

W 655 odcinku "Na dobre i na złe" wszystko będzie już gotowe i zapięte na ostatni guzik. Właśnie wtedy Rafał zacznie mieć wątpliwości, czy dobrze robi żeniąc się z Klaudią. W dodatku z jego rozmowy z Martą dowiemy się, że lekarz zdradził narzeczoną ze swoją byłą!

Na prośbę byłej żony Konica postanowi zachować to dla siebie, ale przed ślubem między nim i Klaudią i tak dojdzie do awantury. Powód? Lekarz dowie się, że specjalnie dla niego brunetka zrezygnowała z pracy w Bawarii, która byłaby dla niej szansą na wielką karierę.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola urodzi synka. Wiemy, jak będzie miał na imię

Widząc kłótnię Rafała i Klaudii, Marta uzna, że chodzi o zdradę! Pielęgniarka podbiegnie do Klaudii ubranej w suknię ślubną i zacznie ją błagać, by wybaczyła Konicy skok w bok. Po tych słowach młoda pani doktor będzie w szoku. Rzuci narzeczonego kilka minut przed ślubem, gdy wszyscy goście będą już zgromadzeni.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: