SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ciekawostki z Leśnej Góry. Tego nie zobaczycie w telewizji

Na dobre i na złe. Ciekawostki z Leśnej Góry. Tego nie zobaczycie w telewizji

23.05.2017, godz. 14:33
Na dobre i na złe odcinek 667, Przemek (Marcin Rogacewicz), Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 667, Przemek (Marcin Rogacewicz), Adam (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Ile realizmu jest w serialu "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze? Jak naprawdę wygląda sala operacyjna w serialu "Na dobre i na złe"? Skąd na planie "Na dobre i na złe" sprzęt medyczny? Zdradzamy sekret produkcji!

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy, o godz. 20.40 w TVP2

Na powyższe pytania są odpowiedzi! W "Świecie Seriali" ukazał się materiał o pracy na planie "Na dobre i na złe" od kuchni". Sale operacyjne w których pracują chirurdzy z Leśnej Góry, są przygotowywane tak, aby idealnie odwzorować te w szpitalach oraz profesjonalnych klinikach.

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 674: Ostateczne rozstanie Wiktorii i Adama

Bohaterowie serialu "Na dobre i na złe" mają na wyposażeniu całkiem niezły sprzęt, włączając w to przenośny rentgen, czy też specjalistyczne okulary do chirurgii precyzyjnej. Z tego te ostatnie wypożyczane są jedynie do konkretnych scen, a nie są atrapą! Dodatkowo ekipa serialu "Na dobre i na złe" na bieżąco konsultuje się z lekarzami z prawdziwego zdarzenia. Do ustawiania aparatu monitorującego życie przykłada rękę specjalista. Dodatkowo podczas kręcenia operacji na sali obecny jest również autentyczny chirurg.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: