SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało w nowej fryzurze miesiąc po porodzie. Tak teraz wygląda Julka Burska!

Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało w nowej fryzurze miesiąc po porodzie. Tak teraz wygląda Julka Burska!

12.06.2016, godz. 14:41
Aleksandra Hamkało
Aleksandra Hamkało foto: AKPA

Aleksandra Hamkało (28 l.), aktorka z serialu "Na dobre i na złe", zaledwie miesiąc temu urodziła córkę Jagnę, ale już wróciła do formy. Mało tego, serialowa Julka Burska z "Na dobre i na złe" zachwyca teraz nową fryzurą. Świeżo upieczona mama pierwszy raz pokazała się publicznie po porodzie, ale do "Na dobre i na złe" na razie nie wróci. Zobaczcie jak zmieniła się Aleksandra Hamkało po urodzeniu dziecka.

Aleksandra Hamkało urodziła córkę Jagnę na początku maja w szpitalu św. Zofii w Warszawie. Teraz aktorka z "Na dobre i na złe" odkrywa uroki macierzyństwa. Na plan serialu wróci najwcześniej za kilka miesięcy. W tym czasie Julka Burska cały czas będzie w USA, dokąd scenarzyści wysłali ją po wypadku jej ojca, Kuby Burskiego (Artur Żmijewski).

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Julka Burska urodzi syna, ale nie wróci do Artura Barta

Wątek Julki w "Na dobre i na złe" został zawieszony właśnie ze względu na urlop macierzyński Aleksandry Hamkało. Aktorka nie musi więc śpieszyć się z powrotem do pracy, więc teraz skupia się tylko i wyłącznie na dziecku. Jej przerwa na planie "Na dobre i na złe" nie oznacza, że Julka Burska na zawsze odejdzie ze szpitala w Leśnej Górze. W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 wróci do Polski, ale odcinki z jej udziałem widzowie zobaczą dopiero późną jesienią.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria Consalida i Piotr Gawryło znów będą blisko!

Aleksandra Hamkało tuż po porodzie zmieniła swój wygląd. Zdecydowała się obciąć włosy na krótko, a kiedy w sobotę, 11.06.2016, pojawiła się na imprezie Reeboka w Warszawie zachwycała szczupłą figurą. W sportowym stroju aktorka z "Na dobre i na złe" wyglądało jak nastolatka.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: