SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wielkie podsumowanie. Co się wydarzyło w 17 sezonie? - WIDEO KULISY SERIALU

M jak miłość. Wielkie podsumowanie. Co się wydarzyło w 17 sezonie? - WIDEO KULISY SERIALU

31.05.2017, godz. 11:00
M jak miłość odcinek 1273 Lucjan (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odcinek 1273 Lucjan (Witold Pyrkosz) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W "Kulisach serialu M jak miłość" aktorzy podsumowali swoją pracę na planie serialu "M jak miłość" oraz wszystkie wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim sezonie. Co wydarzyło się w serialu "M jak miłość"? Przedstawiamy wielkie podsumowanie!

Co wydarzy się w 1307 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2017?

W 17 sezonie serialu "M jak miłość" wszyscy bohaterowie wiele przeszli. Marcin (Mikołaj Roznerski) został oskarżony o morderstwo, rozpadł się jego związek z Izą (Adriana Kalska) oraz obracał się w gronie wielu kobiet. Jacek (Jan Wieczorkowski) zawiódł swoich przyjaciół i po uszy zakochał się w Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), a z kolei Lucjan (śp. Witold Pyrkosz) podupadł mocno na zdrowiu.

- To był bardzo ciężki rok dla Marzenki - powiedziała w "Kulisach serialu M jak miłość" Olga Szomańska - Z jednej strony była bardzo szczęśliwa, bo miała wyjść za mąż, chwilę później ukochany mężczyzna niezwykle ją zranił.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy Tomka od aparatury podtrzymującej życie?

- W ostatnim sezonie Natalka ustabilizowała nieco swoją sytuację życiową. Jest w stałym, szczęśliwym związku. Co się dla niej zmieniło? Sytuacja zawodowa, Natalka została policjantką - podsumowała Marcjanna Lelek, która przez cały sezon użerała się również z Justyną (Olga Kalicka), która próbowała odbić jej Franka (Piotr Nerlewski).

- Coś się skończyło i chyba coś w Andrzeju pękło - mówi Krystian Wieczorek - W sytuacji, w której wydawałoby się, że jego życie już właściwie trochę nie ma sensu, że pojawia się nagle, jak to w życiu, postać która rozświetla i daje nadzieję - dopowiada wątek Magdy (Anna Mucha), którą zdradził bohater grany przez Maurycego Popiela. Serialowy Chodakowski mówi:
- Olek za swoją zdradę zapłacił bardzo wysoką cenę i teraz będzie musiał walczyć o Magdę z Andrzejem. Tylko tej walki na pewno nie ułatwi mu Aneta, która jest nieobliczalna.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnca serialu - czy Tomek przeżyje?

- Dla Joasi to był sezon pełen, pełen emocji, ale wszystko już wyszło na prostą i jej sytuacja w pracy się ustabilizowała i oczywiście teraz jest przeszczęśliwą mężatką. Jak to w życiu bywa, wszystko może się zmienić. Asia jest świadoma tego, jaką pracę wykonuje Tomasz i że jest ona niebezpieczna - kończy "Kulisy serialu M jak miłość" Barbara Kurdej-Szatan.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: