SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Marcin nadal kocha Izę

M jak miłość, po wakacjach 2017: Marcin nadal kocha Izę

19.07.2017, godz. 00:10
M jak miłość, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
Iza i Marcin po wakacjach 2017 znowu zostaną parą w serialu "M jak miłość"? foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) i Iza (Adriana Kalska) przeżyją renesans swojego związku po wakacjach w serialu "M jak miłość"? Z pewnością ich drogi ponownie się skrzyżują! Mikołaj Roznerski zapowiedział, że czekają go kolejne sceny w "M jak miłość" z udziałem serialowej mamy jego dziecka. Czy Iza i Marcin wrócą do siebie po wakacjach w serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki dopiero po wakacjach 2017 w TVP

Mikołaj Roznerski postanowił opublikować zajawkę przyszłych wydarzeń mających miejsce po wakacjach 2017 w serialu "M jak miłość". Sądząc po opisie dodanym do zdjęcia, Marcin i Iza ponownie nawiążą ze sobą kontakt.

"Jak ja lubię z nią grać...zdolna, energiczna i piękna - Adriana Kalska ...z pozdrowieniami z Planu (...) "- napisał Mikołaj Roznerski.

Szykują się kolejne sceny z udziałem Lewińskiej i Marcina, co może oznaczać, że tych dwoje wróci do siebie w najbliższej przyszłości w serialu "M jak miłość". W końcu sam Chodakowski przed wakacjami w "Emce" przyznał, że wciąż kocha byłą partnerkę, tylko nadal nie potrafi jej wybaczyć. Nieświadomy brzemiennego stanu kuratorki, po dowiedzeniu się, że będzie ojcem może odpuści dawne żale i skoncentruje się na tym, co naprawdę ważne - czyli na swoim chorym dziecku.

Na fotografii z planu serialu "M jak miłość" Marcin wygląda na bardzo zadowolonego i zrelaksowanego w towarzystwie Izy. Lekki uśmiech sugeruje, że jest szczęśliwy obok kuratorki, do której wciąż przecież żywi uczucia... Czy Marcin i Iza wrócą do siebie po wakacjach w serialu "M jak miłość"? Pozostaje nam zobaczyć na własne oczy!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: