SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Magda zamieszka z Andrzejem?

M jak miłość, po wakacjach 2017: Magda zamieszka z Andrzejem?

15.06.2017, godz. 11:00
M jak miłość odcinek 1306, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1306, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Po wakacjach w serialu "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) definitywnie zakończy swój związek z Olkiem (Maurycy Popiel), a jej relacje z Andrzejem (Krystain Wieczorek) nadal będą się zacieśniać. Budzyński wyzna w końcu przyjaciółce, że będzie o nią walczył! Chodakowski w międzyczasie zwolni mieszkanie żonie i synowi. Czy Magda i Andrzej w serialu "M jak miłość" będą razem i stworzą szczęśliwą rodzinę?

Co wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach 2017?

W serialu "M jak miłość" po wakachach Magda nadal będzie przebywała wraz z Maćkiem (Franciszek Przanowski) na Deszczowej. Chodakowska nie wybaczy mężowi zdrady i wciąż nie będzie chciała go widzieć. Zresztą nic dziwnego! Początkowo Magda odmówi jakiejkolwiek pomocy ze strony Olka.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnica serialu - czy Tomek przeżyje?

W międzyczasie pomiędzy Madzią, a Andrzejem po wakacjach w serialu "M jak miłość" dojdzie do poważnej rozmowy. Chodakowska będzie starała się unikać szefa po nagłym pocałunku w ostatnich odcinkach sezonu, jednkaże Budzyński postanowi się z nią skonfrontować. W serialu "M jak miłość" Andrzej nie będzie już dłużej w stanie hamować swoich uczuć i wyzna Magdzie, że będzie o nią walczył.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Mariusz Głowacki zabije Tomka

Jak zareaguje Magda? Cóż, nie da się ukryć, że również poczuła coś do szefa. Budzyński zawsze wspierał Chodakowską, zarówno w trudnych chwilach, jak i w codziennych czynnościach. Czy i tym razem jej pomoże i Chodakowska znajdzie u niego kąt dla siebie? Niestety, raczej prędko do tego nie dojdzie. Olek w końcu zaproponuje żonie, że opuści mieszkanie, aby mogła wraz z synem wrócić do domu. Magda zaakceptuje ten pomysł ze względu na dobro Maćka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: