SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2017: Agnieszka będzie miała problem alkoholowy

M jak miłość po wakacjach 2017: Agnieszka będzie miała problem alkoholowy

13.06.2017, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1307, Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odcinek 1307, Agnieszka (Magdalena Walach) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Potworna wiadomość dla wszystkich fanów Agnieszki (Magdalena Walach)! Olszewska po wakacjach w serialu "M jak miłość" zacznie mieć problemy z alkoholem. Nie będzie sobie mogła poradzić ze stanem Tomka (Andrzej Młynarczyk). Pijaną przyjaciółkę po wakacjach w "M jak miłość" odnajdzie Marcin (Mikołaj Roznerski).

Co wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach 2017?

W serialu "M jak miłość" po wakacjach, Agnieszka znowu zacznie przeżywać wewnętrzną tragedię z powodu Tomka. Pomijając wieczną miłość do Chodakowskiego, Olszewska będzie odchodzić od zmysłów przez nadal krytyczny stan ojca swojej córki w początkowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnica serialu - czy Tomek przeżyje?

Marcin będzie w szoku, kiedy po przerwie w serialu "M jak miłość" zobaczy swoją przyjaciółkę w mocno zachwianym stanie. Spotka ją pijaną pod blokiem na osiedlu. Tak, dumna pani prokurator będzie zataczała się pod oknami sąsiadów, jak pierwszy z brzegu chłopak po zakrapianej imprezie!
- Piłaś? - spyta zdziwiony Chodakowski w serialu "M jak miłość" po wakacjach.
- Troszeczkę, tylko dwa drinki - roześmieje się Agnieszka. Uspokoi przyjaciela, że jej córka jest pod dobrą opieką niani - Wiesz, w szpitalu staram się jakoś trzymać, ale potem...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Mariusz Głowacki zabije Tomka

Aga zrobi się smutna i zacznie zanosić się szlochem. Wyzna Marcinowi w "M jak miłość" po wakacjach, że drży o życie Tomka. Przyjaciel zaprowadzi ją do mieszkania i zaopiekuje się "zawianą" Olszewską.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: