SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2015. Kiedy ślub Joanny i Tomka Chodakowskiego? Przyszła panna młoda już wybrała suknię!

M jak miłość po wakacjach 2015. Kiedy ślub Joanny i Tomka Chodakowskiego? Przyszła panna młoda już wybrała suknię!

15.08.2015, godz. 20:52
Barbara Kurdej-Szatan w filmie Dzień dobry kocham Cię
Barbara Kurdej-Szatan w filmie ''Dzień dobry kocham Cię'' foto:

Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) w sukni ślubnej?! Tarnowska już szykuje się do ślubu z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk)? Nie wiadomo jeszcze jak potoczą się losy serialowej pary z ''M jak miłość'', ale Barbara Kurdej-Szatan ślubne trendy ma już w małym palcu. Aktorka wzięła udział w najnowszym programie ''Salon Sukien Ślubnych'' i pomogła jednej z bohaterek w wyborze kreacji na najważniejszy dzień w życiu. A czy Asia i Chodakowski spotkają się przed ołtarzem w nowych odcinkach ''M jak miłość'' jesienią 2015?

Joanna Tarnowska już wybrała suknię na ślub z Tomkiem Chodakowskim? O tym, czy ceremonia w ogóle dojdzie do skutku widzowie przekonają się jesienią w najnowszych odcinkach ''M jak miłość''. Póki co aktorka wzięła udział w programie dedykowanym dla przyszłych żon.

Zobacz: M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka w nowym sezonie M jak miłość? Fani ciężarnej Agnieszki protestują

Już w sierpniu na antenie TLC zadebiutuje program ''Salon Sukien Ślubnych''. Na planie pojawiły się gwiazdy ze świata show-biznesu, które pomogą uczestniczkom w wyborze kreacji na najważniejszy dzień w życiu.

-Moim zdaniem ten program to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza, że przygotowania do ślubu są na ogół długie i męczące, a narzeczeni zmęczeni i zestresowani. Dla Madzi to świetna przygoda i pamiątka, bo na co dzień nie ma styczności z pracą w telewizji. Udało się znaleźć wymarzoną suknię, ale nie będę zdradzać zbyt wielu szczegółów, bo nie chcę psuć niespodzianki. Widzów serdecznie zapraszam do obejrzenia odcinka, w którym wszystko się wyjaśni".

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Agnieszka urodzi dziecko Roberta! To nie Tomek jest ojcem?

Niestety w serialu ''M jak miłość'' ślub Asi i Tomka w ogóle może nie dojść do skutku. Jak ostatnio zdradziła Barbara Kurdej-Szatan w tym miłosnym wątku wszystko może się zdarzyć, bo scenarzyści serialu wciąż coś mieszają między Joasią a Tomkiem.

- Myślę, że moja postać jest w potrzasku. Czuje się przy Tomku bezpiecznie, ale chyba nie myśli teraz o małżeństwie, nie trzeba od razu o tym myśleć – powiedziała w rozmowie z "Faktem" aktorka z "M jak miłość", która na planie serialu czuje się jak w domu.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: