SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1297 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1297 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

18.04.2017, godz. 19:59
M jak miłość, Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Renata Majewska (Anna Matecka)
M jak miłość, Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Renata Majewska (Anna Matecka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1297 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1297 w telewizji w poniedziałek, 24.04.2017, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1297 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1297 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1297 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1297 - streszczenie, co się wydarzy?

Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) jest coraz bardziej zainteresowany Agnieszką (Magdalena Walach). Zaprasza Tomka (Andrzej Młynarczyk), Asię (Barbara Kurdej-Szatan) oraz Olszewską na domową kolację. Lenka (Marysia Głowacka) nadal ma problemy w szkole. Kinga (Katarzyna Cichopek) ma podejrzenia, że koleżanka, która dokucza jej córce - Pola - jest ofiarą przemocy w rodzinie. Radek (Tomasz Włosok) dostaje od Góreckiego (Wojciech Wysocki) sporą sumę - aż 6 tysięcy złotych - na kurs informatyczny, o którym wcześniej wspominał biznesmenowi. Olga (Katarzyna Grabowska) odkrywa, że Małkowski chce za pieniądze jej ojca chce kupić motor. W bistro zjawia się nowy klient, któremu śliczna kelnerka bardzo się podoba.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: