SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1287 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1287 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

14.03.2017, godz. 19:59
M jak miłość, Paulina (Julita Fabiszewska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość, Paulina (Julita Fabiszewska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1287 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1287 w telewizji w poniedziałek, 20.03.2017, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1287 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1287 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1287 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1287 - streszczenie, co się wydarzy?

Zbliża się termin ślubu Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Asi (Barbara Kurdej-Szatan). Przed młodymi piętrzą się jednak coraz to nowe problemy. W końcu narzeczeni postanawiają przesunąć uroczystość o tydzień. W pracy Chodakowski ma nowego kolegę, inspektora Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). Młody policjant przejmuje sprawę Bilskiego (Zbigniew Stryj) i wzywa na przesłuchanie Marię (Małgorzata Pieńkowska). Marzenka (Olga Szomańska) choruje na grypę. Andrzejek (Tomasz Oświeciński) wykorzystuje okazję, by się do niej zbliżyć. Jego wysiłki zostają zwieńczone sukcesem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: