SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1223 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1223 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

09.05.2016, godz. 20:10
M jak miłość odcinek 1223, Teresa (Jowita Budnik), Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odcinek 1223, Teresa (Jowita Budnik), Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1223 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1223 w telewizji we wtorek, 10.05.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1223 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1223 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1223 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1223 - streszczenie, co się wydarzy?

Natalia (Marcjanna Lelek) ma tremę, bo Zarzycka (Jowita Budnik) chce poznać bliżej jej rodzinę i zaprasza Marka (Kacper Kuszewski) oraz Ewę (Dominika Kluźniak) do leśniczówki na obiad. Wcześniej matka Franka odwiedza Glińskiego (Grzegorz Kucias). Grozi że, jeśli jej syna spotka coś złego, to popamięta.

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) zostaje wypisana ze szpitala, ale nie chce wrócić do Tomka (Andrzej Młynarczyk). Chodakowski wpada na pomysł, by ukochana wyjechała razem z małym Wojtkiem (Feliks Matecki) na ferie do siedliska. Policjant kolejny raz spotyka się także z Agnieszką (Magdalena Wlach). Gdy jednak Olszewska mówi, że chce wrócić z córką do Szczecina, od razu się temu sprzeciwia.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: