SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1195 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

M jak miłość online odcinek 1195 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

25.01.2016, godz. 20:10
M jak miłość odcinek 1195. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1195. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1195 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1195 w telewizji we wtorek 26.01.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1195 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1195 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1195 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1195- streszczenie, co się wydarzy?

Iza (Adriana Kalska) pomaga Marcinowi (Mikołaj Roznerski) w opiece nad Szymkiem. Wspólnie spędzony czas zbliża ich do siebie. Młodzi idą ze sobą do łóżka.

Między Marią (Małgorzata Pieńkowska) a Robertem (Zbigniew Stryj) dochodzi do awantury, podczas której Bilski pokazuje ukochanej swoje prawdziwe oblicze. Rozczarowana Rogowska może liczyć na Artura (Robert Moskwa). Były mąż Marii zdobywa informacje świadczące na niekorzyść rywala. Okazuje się, że Robert w ciągu ostatnich kilku lat posługiwał się kilkoma nazwiskami.

Zduńscy prowadzą nierówną walkę z Jackiem (Łukasz Pracki), który nadal prowadzi swój nielegalny biznes w sąsiedztwie bistro. Janek (Jacek Lenartowicz) decyduje się na bardziej radykalne metody i odcina Baryckiemu prąd. Wściekły sprzedawca wyżywa się na Kindze (Katarzyna Cichopek). Tymczasem córeczka Zduńskich połyka tabletki, które znalazła przy punkcie z dopalaczami. Traci przytomność.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: