SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1307: Tomek straci szanse na wyzdrowienie

M jak miłość, odcinek 1307: Tomek straci szanse na wyzdrowienie

01.06.2017, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1307, Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki)
Wojtuś cierpi najbardziej ze strachu przed stratą ojca. foto: mjakmilosc.tvp.pl

Po wakacjach w 1307 odcinku serialu "M jak miłość" okaże się, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) stracił według lekarzy wszelkie szanse na powrót do zdrowia! Druzgocąca wiadomość prędko dotrze do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), która od 1307 odcinku serialu "M jak miłość" zacznie mieć nocne koszmary... Co wydarzy się w 1307 odcinku serialu "M jak miłość" Czy Tomek umrze po wakacjach?

Co wydarzy się w 1307 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2017?

W 1307 odcinku serialu "M jak miłość" Joasię czeka kolejny cios od losu. Po wakacjach 2017 w serialu "M jak miłość" stan Tomka nadal się nie poprawi, a wręcz pogorszy. Czyżby w 1307 odcinku serialu "M jak miłość" miały się spełnić najgorsze obawy widzów "M jak miłość" oraz bohaterów serialu?

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnca serialu - czy Tomek przeżyje?

W 1307 odcinku serialu "M jak miłość" Joasia będzie budziła się z krzykiem z koszmarów. Prawdopodobnie cała sytuacja z Tomkiem wpłynie również na jakość jej snu... I nic dziwnego. Najwyraźniej sny Chodakowskiej w 1307 odcinku serialu "M jak miłość" okażą się być prorocze:
- Wyczerpaliśmy możliwości leczenia pani męża - oznajmi Joasi lekarz w 1307 odcinku serialu "M jak miłość", kiedy Chodakowska przyjdzie do gabinetu doktora prowadzącego.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Mariusz Głowacki zabije Tomka

Joasia po usłyszeniu tych słów w 1307 odcinku serialu "M jak miłość" straci całą nadzieję oraz chęci do życia.
- Oni nie dają mu żadnych szans! - wykrzyczy Jackowi (Jan Wieczorkowski), kiedy przyjaciel przyjdzie wesprzeć Chodakowską w 1307 odcinku serialu "M jak miłość". Szanse Tomka na przeżycie drastycznie zmaleją...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: