SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1307: Justyna nie wyjedzie z Grabiny

M jak miłość, odcinek 1307: Justyna nie wyjedzie z Grabiny

30.05.2017, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1248, Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość odcinek 1248, Justyna (Olga Kalicka) foto:

Justyna (Olga Kalicka) jednak nie wyjedzie? W 1306 odcinku "M jak miłość" Górska czule pożegna się z Frankiem (Piotr Nerlewski) całując go namiętnie. W 1307 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2017 okaże się jednak, że jej kariera w Warszawie stanęła pod znakiem zapytania. Wiele wskazuje więc na to, że Natalka (Marcjanna Lelek) nadal będzie miała w Grabinie rywalkę!

M jak miłość" odcinek 1307 w "M jak miłość" po wakacjach 2017

Miała być wielka kariera w stolicy, ale coś pójdzie nie tak. W 1306 odcinku "M jak miłość" Justyna wyznała Frankowi, że wygrała konkurs na stanowisko nauczycielki w prestiżowej szkole. Miała być dużo lepsza pensja, lepsze perspektywy i kariera w Warszawie, ale jak podaje "Świat seriali" Justyna bardzo szybko wróci do Grabiny...

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2017: Franek zniknie? Piotr Nerlewski odchodzi z M jak miłość

Czy to znaczy, że Natalka znów będzie miała z nią na pieńku? Czy Górska nadal będzie próbowała odebrać jej leśnika? Wiadomo, że w "M jak miłość" po wakacjach 2017 Zarzycki poprosi Natalkę o rękę - co jeśli wredna Justyna postanowi przed ślubem powiedzieć Mostowiakównie o czułym pocałunku z jej partnerem? Będzie się działo!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: