SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1305: Ślub Marzenki i Andrzejka. Znamy szczegóły

M jak miłość, odcinek 1305: Ślub Marzenki i Andrzejka. Znamy szczegóły

09.05.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1274 Marzenka (Olga Szomańska) Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odcinek 1274 Marzenka (Olga Szomańska) Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1305 odcinku serialu "M jak miłość" Andrzejek (Tomasz Oświeciński) oświadczy się Marzence (Olga Szomańska) po raz trzeci i ostatni! Tym razem Lisiecki weźmie sprawy całkowicie w swoje ręce i sam zaplanuje ślub. Co takiego wymyśli Andrzejek Marzence w 1305 odcinku serialu "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1305 w poniedziałek, 23.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Andrzejek miał dwie wpadki - jedną tuż przed ołtarzem, kiedy to okazało się, że nadal jest żonaty ze swoją pierwsza wybranką serca; drugą, kiedy to jego plany zniweczył syn Tomka (Andrzej Młynarczyk), a sam Lisiecki trafił do aresztu za picie i stawianie oporu policjantom. W końcu jednak pogodzili się z Marzenką ostatecznie, lecz przyszła żona w 1305 odcinku serialu "M jak miłość" nadal nie będzie w stu procentach zadowolona z obrotu spraw.

Zobacz: M jak miłość. Marcin i Agnieszka będą razem?

- W ogóle nie ma dla mnie czasu. Myślę, że on się najzwyczajniej w świecie... odkochał - powie zrozpaczona Marzenka w 1305 odcinku serialu "M jak miłość" Uli (Iga Krefft).
- Ale wymyślasz - skwituje Mostowiakówna.
- A jednak nie. Temat ślubu upadł... I może już nigdy nie wróci.

Marzenka bardzo się myli! W 1305 odcinku serialu "M jak miłość" Andrzejek zaprezentuje Marzence niespodziankę, którą szykował już od dłuższego czasu.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1305: Ten człowiek zabije Tomka!

- Nie chciałem ci tego mówić, ale Ula mi doradziła, żeby nie kombinować - zwierzy się Lisiecki ukochanej w 1305 odcinku serialu "M jak miłość". Marzenka się zaniepokoi, znając już dobrze swojego wybranka:
- Co ty znowu wymyśliłeś?
- Ustaliłem datę ślubu na 24 czerwca.
- Jakiego ślubu?
- Naszego. kameralne przyjęcie w siedlisku, kilkoro najbliższych przyjaciół. Jeśli tylko się na to zgodzisz...
- Tak, tak! - Marzenka w 1305 odcinku serialu "M jak miłość" będzie wniebowzięta! Czekamy z niecierpliwością na ceremonię.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: