SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1302: Magda przyłapie Olka z Anetą

M jak miłość, odcinek 1302: Magda przyłapie Olka z Anetą

09.05.2017, godz. 11:00
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Lewandowska)
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Lewandowska) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W 1302 odcinku serialu "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) ponownie zrani Magdę (Anna Mucha) do szpiku kości! Chodakowska w 1302 odcinku serialu "M jak miłość" za namową Marcina (Mikołaj Roznerski) w końcu zdecyduje się odwiedzić swoje mieszkanie. To, co tam zobaczy - męża z Anetą (Ilona Lewandowska) - stanowczo ją przerośnie!

M jak miłość" odcinek 1302 we wtorek, 16.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

- Kinga gdzieś docenia fakt, że Olek się stara, że nie odpuszcza, że chce naprawić wszystko. Z drugiej strony wie, jak trudne to będzie. Teraz trzeba się zastanowić, czy intencje Olka aby na pewno są szczere, bo chyba nie do końca rozstał się z tą swoją kochanką - powiedziała Katarzyna Cichopek w "Kulisach serialu M jak miłość". I, niestety, w 1302 odcinku serialu "M jak miłość" będzie miała rację!

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1302. Marcin pobije Olka

W 1302 odcinku serialu "M jak miłość" Magda nadal będzie pod dachem Zduńskich. Olek tego dnia postanowi odwiedzić ją w pracy i zostanie skutecznie przepędzony przez Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Niestety, przy okazji w 1302 odcinku serialu "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Andrzej wiedział od dawna o zdradzie... Załamana Chodakowska wróci na Deszczową, gdzie po jakimś czasie, za namową Olka, odwiedzi ją Marcin z ich matką.

Przeczytaj: M jak miłość. To już ponad dwa lata od śmierci Kasi. Czy Marcin już o niej zapomniał?

W końcu uda się im przekonać Madzię w 1302 odcinku serialu "M jak miłość", żeby wróciła do domu. Wraz z Marcinem pojadą do mieszkania Chodakowskich. W tym czasie Aneta postanowi złożyć wizytę Olkowi. Kiedy Madzia przybędzie, kochanka jej męża uda w 1302 odcinku serialu "M jak miłość", że ich romans się nie skończył. Chodakowska ponownie się załamie, a Olek zostanie pobity przez brata...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: