SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1301: Zduńscy zaopiekują się Magdą

M jak miłość, odcinek 1301: Zduńscy zaopiekują się Magdą

12.05.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1301, Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odcinek 1301, Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha), Piotrek (Marcin Mroczek) foto:

W 1301 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Lewandowska) bez zastanowienia postanowi zrujnować Magdzie (Anna Mucha) życie. Kochanka Olka (Maurycy Popiel) wtajemniczy Chodakowską w ich sprawy i złamie jej serce. Tego samego dnia Magda podejmie decyzję o rozstaniu i przeprowadzi się do Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Na przyjaciół z Deszczowej zawsze może liczyć. Co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1301 w poniedziałek, 15.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1301 odcinku "M jak miłość" Olek będzie chciał zerwać z Anetą, ale to mu się nie uda. Brunetka postanowi zrujnować jego małżeństwo z Magdą i właśnie dlatego odwiedzi ją w kancelarii...

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1301: Olek był z Magdą z litości

-Olek jest bardzo dobrym człowiekiem i tylko dlatego jeszcze cię nie zostawił. Ale ja nie pozwolę, żeby się dla ciebie tak poświęcał. On jest z tobą tylko z litości. Jesteś od niego starsza. Masz chore serce. Nie możesz mieć dzieci... - zacznie mówić Aneta, a Magda zaleje się łzami. Wtedy do gabinetu wejdzie Andrzej (Krystian Wieczorek) i wypędzi kochankę Olka z kancelarii.

Chodakowska przytuli się do Budzyńskiego i od razu poprosi, żeby został jej adwokatem podczas sprawy rozwodowej. Tego samego dnia wyprowadzi się także z domu i zjawi się u Kingi. - Magda, co się stało? - zapyta zaniepokojona Zduńska, gdy zobaczy zapłakaną przyjaciółkę.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1302: Ostatnia noc Asi i Tomka przed tragedią

-Kinga jest w stanie zrozumieć jak bardzo oszukana czuje się Magda. Musi ją wspierać. Kinga nie spodziewała się tego. Teraz jest po stronie przyjaciółki, zawsze była po jej stronie - powiedziała Katarzyna Cichopek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: