SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1295: Tomek uratuje Karskiemu życie

M jak miłość, odcinek 1295: Tomek uratuje Karskiemu życie

11.04.2017, godz. 20:56
M jak miłość odcinek 1295 Tomek (Andrzej Młynarczyk), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)
M jak miłość odcinek 1295 Tomek (Andrzej Młynarczyk), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Tomek (Andrzej Młynarczyk) w 1295 odcinku "M jak miłość" pójdzie z Karskim (Krzysztof Kwiatkowski) na akcję. Wszystko będzie szło zgodnie z planem, ale w pewnym momencie zrobi się naprawdę gorąco! Nowy policjant znajdzie się w niebezpieczeństwie i gdyby nie Chodakowski, 1295 odcinku "M jak miłość" zapewne doszłoby do tragedii.

"M jak miłość" odcinek 1295 w poniedziałek, 17.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Karski w "M jak miłość' zostanie zostanie nowym szefem Tomka i już pierwszego dnia pracy w 1295 odcinku serialu "M jak miłość" obydwaj zostaną wysłani na akcję. Sprawa będzie poważna, ponieważ będzie dotyczyła przemytników.

Zobacz: M jak miłość. Gosia nową dziewczyną Marcina!

- Mamy informacje od służb granicznych. Przemyt na dużą skalę, znamy sprawę, boksujemy się z nimi od dawna. Tym razem papierosy, za pół miliona złotych, towar prawdopodobnie został ukryty w paletach   z napojami owocowymi... - Karski przedstawi Tomkowi sytuację.

Kiedy już dotrą na warszawską Pragę okaże się jednak, że pomimo znajomości sprawy, nie wszystko pójdzie po ich myśli w 1295 odcinku "M jak miłość". Czekając na jednej z uliczek, na Chodakowskiego i Jakuba nagle wyjedzie pędzący samochód. Z okna wychyli się zamaskowany bandyta, celując w funkcjonariuszy bronią... Po pierwszych strzałach w 1295 odcinku "M jak miłość", Karski również wyciągnie broń.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin Mroczek zostanie tatą po raz drugi

Całe szczęście, bardziej doświadczony Tomek rzuci się na kolegę, padając wraz z nim na ziemię. Dzięki temu w 1295 odcinku "M jak miłość" uda mu się uratować życie Jakuba, ponieważ kula zamiast trafić wprost w nowego szefa, jedynie draśnie ramię Chodakowskiego. 
- Dzięki, zdaje się, że uratowałeś mi tyłek - Karski podziękuje Tomkowi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: