SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula zamieszka z Jankiem

M jak miłość. Ula zamieszka z Jankiem

06.03.2017, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1293, Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odcinek 1293, Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Związek Uli (Iga Krefft) i Janka (Tomas Kollarik) wkroczy na następny poziom w 1293 odcinku serialu "M jak miłość"! Młodzi są zakochani w sobie po uszy, a policjantowi widocznie bardzo zależy na Mostowiakównie. Już w 1293 odcinku serialu "M jak miłość" da Uli klucze do swojego mieszkania!

"M jak miłość" odcinek 1293 w poniedziałek, 10.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Ula w 1293 odcinku serialu "M jak miłość" będzie chodziła z głową w chmurach, myśląc o swoim ukochanym policjancie. Oczywiście nie pozostanie to niezauważone, zresztą Mostowiakówna tak, czy inaczej nie będzie się kryła ze swoim uczuciem. W 1293 odcinku serialu "M jak miłość" postanowi zwierzyć się Marzence (Olga Szomańska).

Zobacz: M jak miłość. Marzenka przyjmie oświadczyny Andrzejka

Dawno nie było u Uli tak dobrze, a chyba nigdy, jeżeli chodzi o sprawy sercowe.
- Aż boję się zapeszyć - stwierdzi Mostowiakówna w 1293 odcinku serialu "M jak miłość" - I niech będzie tak, jak najdłużej... 
- E, no, jakiś krok do przodu by się przydał -
odpowie jej Marzenka, a sądząc po kolejnych wydarzeniach, Janek podziela zdanie przyjaciółki Uli. W Mikołajki, jak podaje "Świat Seriali", policjant podaruje Mostowiakównie klucz do swojego mieszkania!

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga rzuci Piotra. Pożegnalny list Zduńskiej

- Chcę, żebyś mogła do mnie przychodzić, kiedy tylko zechcesz - powie Janek ukochanej w 1293 odcinku "M jak miłość". Ula podzieli się wątpliwościami z ukochanym, jednakże ten je wszystkie rozwieje. Wcale nie traktuje sytuacji pobłażliwie i naprawdę chce, aby ukochana z nim zamieszkała. Podarowanie kluczy w 1293 odcinku serialu "M jak miłość", to jedynie początek?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: