SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jacek przeprosi Tomka i zniknie z jego życia

M jak miłość. Jacek przeprosi Tomka i zniknie z jego życia

13.02.2017, godz. 21:22
M jak miłość odcinek 1267, Tomek (Andrzej Młynarczyk), Jacek (Jan Wieczorkowski)
M jak miłość odcinek 1267, Tomek (Andrzej Młynarczyk), Jacek (Jan Wieczorkowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Podczas zakupów w 1278 odcinku serialu "M jak miłość" do Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Asi (Joanna Kurdej-Szatan) podejdzie Jacek (Jan Wieczorowski)! Będzie miał straszne wyrzuty sumienia z powodu tego, co zrobił na imieninach Agnieszki (Magdalena Walach). W 1278 docinku "M jak miłość" postanowi ich przeprosić!

"M jak miłość" odcinek 1278 we wtorek 14.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 1278 odcinku serialu "M jak miłość" Asia i Tomek wraz z dzieciakami, Zosią (Julia Wróblewska) i Wojtkiem (Felek Matecki), na zakupy. Podczas przechadzania się po sklepach w 1278 odcinku "M jak miłość" podejdzie do nich Jacek z miną zbitego psa. I nic dziwnego, bo zdecydowanie przesadzi!

Zobacz: M jak miłość. Andrzej namawia Magdę, żeby ratowała związek z Olkiem

Przypominamy, że Agnieszka zaprosi ich trójkę na swoje imieniny, które skończą się fatalnie! Jacek wypije za dużo alkoholu i poprzestawia mu się w głowie do tego stopnia, że wyzna przy wszystkich swoją miłość do Joasi oraz wda się w bójkę z Tomkiem. Przyjaciele pobiją się o piękną blondynkę...

Z tego powodu w 1278 odcinku serialu "M jak miłość" Jacek poczuje, że powinien się wytłumaczyć i przeprosić kumpa za zaistniałą sytuację. Powie, że to przez jego złą sytuację w pracy oraz dlatego, że ostatnimi czasy interesy mu słabo idą.

Przeczytaj: M jak miłość. Przemoc domowa w serialu! Kinga Zduńska rusza na ratunek

Zacznie prosić Tomka o wybaczenie w 1278 odcinku serialu "M jak miłość" i oznajmi mu, że doskonale zdaje sobie sprawę, ża nadużył jego i Joasi zaufania. Dodatkowo dowiemy się, że Jacek niedługo wyjdzie i nie pojawi się raczej przez jakiś czas... O ile w ogóle w1278 odcinku serialu "M jak miłość" nie zniknie z jego życia! Czy Tomek mu wybaczy? Na pewno przyspieszy datę swojego ślubu z ukochaną Joasią!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: