SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marzenka nigdy nie wybaczy Andrzejkowi kłamstwa

M jak miłość. Marzenka nigdy nie wybaczy Andrzejkowi kłamstwa

09.02.2017, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1277, Ula (Iga Krefft), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odcinek 1277, Ula (Iga Krefft), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto:

Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i Marzenka (Olga Szomańska) jednak nie wzięli ślubu, ale wciąż mają ze sobą wiele do czynienia. Niedoszli państwo młodzi pracują razem w pensjonacie Uli (Iga Krefft) i spoglądają na siebie podejrzliwie. W 1277 odcinku "M jak miłość" Ula zauważy, że blondynka wciąż robi maślane oczy na widok ukochanego. Czy Marzenka wybaczy Andrzejkowi kłamstwo w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1277 - poniedziałek, 13.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1277 odcinku "M jak miłość" siłacz z Grabiny będzie miał poważny problem. Przez skandaliczną wpadkę na ślubie stracił ukochaną, a teraz może stracić pracę...

- Niezła afera… I wierzę, że o niczym nie wiedziałeś, ale wybacz szczerość, nie byłeś tak do końca uczciwy! Jednak ukrywałeś przed Marzenką dosyć istotne rzeczy: że była inna kobieta, że byłeś już kiedyś żonaty... - powie Ula stając po stronie Marzenki.
- I to był z mojej strony wielki błąd... Ale choćbym nie wiem jak chciał, to już tego nie odkręcę. Bardzo bym chciał nadal tu pracować…
- Ja też bym chciała, ale Marzenka się na to nie zgodzi, mowy nie ma! I ja muszę tę jej decyzję uszanować…

Zobacz: M jak miłość. Paulina rozkocha w sobie Marcina!

Lisiecki, po rozmowie z szefową, szykuje się więc na zwolnienie. Tymczasem Ula przekonuje Marzenkę, że siłacz jest wręcz niezastąpiony. I że trudno będzie znaleźć kogoś, kto przejmie w siedlisku jego obowiązki.

-Jednak same byśmy sobie nie poradziły bez mężczyzny. Kawał chłopa z tego Andrzejka.
-Chyba kawał drania! Ale niestety wciąż mam do niego słabość. Tylko mu tego nie mów! - powie zdecydowanym tonem Marzenka.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula zorganizuje wesele Asi i Tomka

W 1277 odcinku "M jak miłość" niedoszła żona Andrzejka będzie wyrozumiała i nie będzie nalegać na jego zwolnienie, postawi jednak twarde warunki.

- Żeby nie było wątpliwości, Lisiecki wraca do pracy, ale pod warunkiem, że zamieszka z daleka od mojego pokoju i że wszystkie polecenia będą przekazywane temu człowiekowi przez ciebie! Ja… nie chcę z nim rozmawiać, nie chcę go znać! A zgodziłam się na jego powrót tylko ze względu na panią Anię i na ciebie… - powie upokożona panna młoda.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: