SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zarzycka zazdrosna o Katarzynę Maj

M jak miłość. Zarzycka zazdrosna o Katarzynę Maj

14.01.2017, godz. 10:00
M jak miłość, Natalka (Marcjanna Lelek), Darek (Marcel Sabat)
M jak miłość, Natalka (Marcjanna Lelek), Darek (Marcel Sabat) foto:

W "M jak miłość" Teresa (Jowita Budnik) przeczuwa, że pojawienie się matki Darka (Marcel Sabat) nie zwiastuje niczego dobrego. Katarzyna Maj (Grażyna Strachota) stanie się rywalką Zarzyckiej, która chce być babcią numer jeden dla małej Hani (Maja Marczak). Teresa będzie próbowała namówić Natalkę (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski), żeby zerwali kontakt z podejrzaną kobietą. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1270 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W premierowych odcinkach "M jak miłość" matka Franka zrobi się nerwowa. Wszystko przez Katarzynę Maj, która zacznie wtrącać swój nos w sprawy Natalki i jej dziecka, którym teraz zajmuję się przecież Franek.

-Katarzyna Maj to postać budząca duży niepokój. Niewątpliwie to rywalka, dlatego, że Teresa Zarzycka bardzo się zżyła z Hanią, traktuje ją jak wnuczkę i chce, żeby Hania traktowała ją jak swoją babcię. Pojawienie się prawdziwej babci prowadzi do rywalizacji - powiedziała Jowita Budnik w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość. Matka Franka odciągnie Justynę od syna?

Młoda Mostowiakówna i matka Hani może być pewna, że pani Zarzycka stanie za nią murem w wypadku jakichkolwiek komplikacji.

- Natalka nie lubi matki Darka, co jest oczywiste. Nieufnie podchodzi do tej kobiety, boi się jej. A dobrze wie, że jej pojawienie się zwiastuje kłopoty. Kiedy on ostrzega ją przed matką, ona mu ufa - powiedziała Marcjanna Lelek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka ostrzeże Asię przed Jackiem

Kobieta będzie bezwzględna do tego stopnia, że w 1270 odcinku "M jak miłość" sam Darek ostrzeże byłą dziewczynę przed swoją matką.

- Celem Katarzyny Maj jest przejęcie Hani. Tematem Natalki, jej odczuć, w ogóle się nie zajmuje. Podstawą jej funkcjonowania jest sukces, metody nie są istotne. Syn niewiele ma do powiedzenia - powiedziała bez owijania w bawełnę Grażyna Strachota w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: