SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rodzina Mostowiaków rozrabia w Grabinie

M jak miłość. Rodzina Mostowiaków rozrabia w Grabinie

06.12.2016, godz. 15:00
M jak miłość odc. 1158. Ala (Olga Frycz), Basia (Gabrysia Raczyńska), Paweł Zduński (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1158. Ala (Olga Frycz), Basia (Gabrysia Raczyńska), Paweł Zduński (Rafał Mroczek) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Huczna zabawa w Grabinie! W 1262 odcinku "M jak miłość" Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek) i Basia (Gabriela Raczyńska) będą świętować ostatnie dni życia na wsi. Na pożegnalne ognisko zaproszą całą rodzinę Mostowiaków, a zabawa przeciągnie się do białego rana! Efekt będzie taki, że w "M jak miłość" na roześmianą rodzinę Mostowiaków wpłynie skarga w miejscowym komisariacie!

"M jak miłość" odcinek 1262 - wtorek, 13.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Ala dostała dobrą pracę w Warszawie i namówiła męża i córkę do wyprowadzki. Zduński był zły, że żona nie powiedziała mu o swoich planach, a zakochana Basia (Gabriela Raczyńska) nie chciała wracać do miasta. W końcu rodzina Zduńskich postawi wszystko na jedną kartę i zdecyduje się na powrót do Warszawy.

Zobacz: M jak miłość. Barbara trafi do więzienia za pomoc Marcinowi?

Ala będzie mogła spełniać się zawodowo, Paweł rozwinie swoją firmę, a Basia wróci do starej szkoły i będzie miała bliżej na lekcje muzyki.

Zanim jednak ostatecznie rodzina opuści dom, zaczną sentymentalnie wspominać czas spędzony w domu, który opuszczą w 1262 odcinku serialu "M jak miłość":
- W sumie nie było tu nam źle, prawda?
- spyta się Ala męża, który odpowie jej radosnym tonem:
- To prawda, ale już czas, żeby ruszyć dalej! - następnie, jak podaje "Świat Seriali", wytłumaczy żonie, że to nie jest nic złego. Według Pawła Polacy traktują przeprowadzkę jak dopust boży - A przecież to może być, i będzie ruch do przodu.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek Mostowiak pokona raka!

W 1262 odcinku "M jak miłość" Ala i Paweł postanawiają urządzić imprezę pożegnalną. Na wieczorne ognisko zapraszają całą rodzinę, a impreza przeciąga się do późnych godzin nocnych. Efekt będzie taki, że na rodzinę Mostowiaków wpłynie skarga i policjanci przyjadą uciszyć głośne towarzystwo. To będzie huczne zakończenie pobytu w Grabinie!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: