SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Adam boi się o swój związek

M jak miłość. Adam boi się o swój związek

28.10.2016, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1250 Adam (Jacek Kopczyński) Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odcinek 1250 Adam (Jacek Kopczyński) Anna (Tamara Arciuch) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W 1250 odcinku serilau "M jak miłość" Adam (Jacek Kopczyński) wyrazi Annie (Tamara Arciuch) swoje obawy dotyczące ich związku. Mężczyzna nie jest pewien, czy jego ukochana nie żałuje, że nie wzięli ślubu. Odpowiedź Anny w 1250 odcinku serialu "M jak miłość" będzie dla niego zaskoczeniem.

"M jak miłość" odcinek 1250 - poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Adama podczas emisji 1250 odcinka serialu "M jak miłość" będą nękały wątpliwości odnośnie jego związku z Anną. Mężczyzna boi się, że jego ukochana jest smutna, bądź też zła. W końcu w 1250 odcinku serialu "M jak miłość" przełamie milczenie i spyta ją wprost z nadzieją, że jej odpowiedź rozwieje jego obawy.

Zobacz: M jak miłość. Ula spowoduje wypadek samochodowy

Adam w 1250 odcinku serialu "M jak miłość" przy przygotowywaniu warzyw w ogrodzie zagai Annę. Martwi się, że jest na niego zła, zawiedziona. W końcu nie doszło do ich ślubu.

- Słuchaj, tak zastanawiam się czy - przerwie na chwilę, żeby zastanowić się, o co dokładnie chce zapytać ukochaną - Czy nie żałujesz czasem, że nie wzięliśmy jednak tego ślubu.
- Nie - usłyszy średnio przekonującą odpowiedź, ale po chwili Anna flirciarsko uargumentuje - Musze przyznać, że sporo jest w tym twojej zasługi.
- No, proszę proszę -
zdziwi się - Może doczekam się w końcu czegoś miłego? - Czy to wyrzut ze strony Adama? Niezależnie od odpowiedzi na to pytanie, Anna zaśmieje się i na życzenie wybranka zacznie opowiadać. Stwierdzi, że jej mężczyzna bardzo się zmienił, a sam zainteresowany będzie jedynie podpowiadał i dokładał sobie pochlebstw.

Przeczytaj: M jak miłość. Kisielowa przepowiada rozstanie Natalki i Franka

Czy Anna załagodzi całkowicie obawy Adama czy on nadal będzie miał wątpliwości? Na pewno potrzebuje odrobiny atencji. Co dalej z Adamem i Anną zobaczymy już w 1250 odicnku serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: