SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzejek poprosi Marzenkę o rękę

M jak miłość. Andrzejek poprosi Marzenkę o rękę

20.10.2016, godz. 14:00
M jak miłość odc 1249 Andrzejek (Tomasz Oświeciński) Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc 1249 Andrzejek (Tomasz Oświeciński) Marcin (Mikołaj Roznerski) foto:

Andrzejek (Tomasz Oświeciński) chce oświadczyć się Marzence (Olga Szomańska)! W 1249 odcinku serialu "M jak miłość" Andrzejek z racji, że nie może wyjść ze szpitala, poprosi Marcina (Mikołaj Roznerski), by kupił za nieg pierścionek zaręczynowy! Czy Andrzejek oświadczy się Marzence w 1249 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1249 - wtorek, 25.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Andrzejek pragnie oświadczyć się Marzence! Jednakże ze szpitala zakup pierścionka jest mało prawdopodobny. Andrzejek w 1249 odcinku serialu "M jak miłość" poprosi więc o pomoc Marcina, by kupił ozdobę za niego i dostarczył mu do szpitalnego łóżka. Chodakowski spełni prośbę przyjaciela.

Zobacz: M jak miłość. Pierwsza randka Magdy i Andrzeja u Zduńskich

Kiedy Andrzejek zostanie sam na sam z Marzenką w 1249 odcinku serialu "M jak miłość" w szpitalnym pokoju postanowi, że to odpowiedni moment na oświadczyny. Jednakże niefortunnie nie zdąży nawet uklęknąć przed swoją ukochaną na kolana, a do pomieszczena wejdzie lekarz! Pan doktor powie mu, że może wyjść ze szpitala dopiero nastęnego dnia, ale Andrzejek oczywiście zacznie się wykłócać.
- Jutro? Może dzisiaj panie doktorze. Bardzo proszę, mam bardzo ważną rzecz do załatwienia - Marzenka spojrzy się podejrzliwie na ukochanego. To chyba masywna postura Andrzejka przekonała lekarza, by wypuścić go ze szpitala w 1249 odcinku seriau "M jak miłość". Cały czas przymierzając się do oświadczyn, zdąży sprawć, że Marzenka się na niego mocno obrazi a wszystko za sprawą pewnej pielęgniarki! Zrezygnowany Andrzejek pojedzie do Marcina.

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga zakochana w Radku. Kolejny podstęp Olgi

Czy Andrzejek końcowo oświadczy się Marzence zoaczymy w 1249 odcinku serialu "M jak miłość" we wtorek 25.10.2016 o godzinie 20.40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: