SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa online odcinek 1 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa online odcinek 1 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

15.02.2016, godz. 20:09
Druga szansa odcinek 2, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Lidka (Maja Ostaszewska)
Druga szansa odcinek 2, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Lidka (Maja Ostaszewska) foto: TVN/X-NEWS

"Aż po sufit" odcinek 1 w TVN w poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" online odcinek 1 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 1 za darmo na player.pl - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" odcinek 1 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" odcinek 1 - streszczenie, co się wydarzy?

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) udaje się na spotkanie z prezesem telewizji. Ma on zdecydować, czy ZEIT Studio - agencja, którą kobieta prowadzi wraz z życiowym partnerem, Jakubem Zeitem (Rafał Królikowski) - otrzyma zamówienie na wysokobudżetowy serial.

Winda, którą jedzie Monika zacina się, a ona zostaje zamknięta z irytującym, ale też intrygującym Marcinem (Bartłomiej Świderski). Mimo to ZEIT Studio odnosi sukces. Ich serial, "Szansa", zostaje przyjęty. Kiedy Monika wraca z kolejnego spotkania, zostaje zatrzymana przez policję i spędza noc na komisariacie. To jednak nie koniec kłopotów.

Na przyjęcie zorganizowane z okazji jej czterdziestych urodzin nikt nie przychodzi, a sama solenizantka musi uciekać z oblężonego przez paparazzi lokalu i ukrywać się u siostry, Lidki (Maja Ostaszewska). Jakub namawia partnerkę, żeby przyznała się do winy. Jest podejrzana o handel nielegalnymi środkami odchudzającymi, które zawierają narkotyki. Monika zostaje skazana na osiemdziesiąt godzin prac społecznych w szpitalu. Tymczasem odkrywa, że Zeit odwrócił się od niej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: