SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 4 sezon. Małgorzata Kożuchowska zdradza szczegóły nowego romansu Moniki

Druga szansa 4 sezon. Małgorzata Kożuchowska zdradza szczegóły nowego romansu Moniki

03.07.2017, godz. 18:00
Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto:

"Druga szansa"4 wejdzie na anteny już jesienią! Jak się dowiadujemy, Monika (Małgorzata Kożuchowska) będzie miała nowy romans z mężczyzną, który okaże się kimś więcej, niż tylko znajomym. Czy to na pewno wszystko, co nas czeka w 4 sezonie serialu "Druga szansa"? Co tym razem czeka Monikę Borecką? Sprawdźcie, co wydarzy się w 4 sezonie "Drugiej szansy" w TVN.

"Druga szansa" 4 sezon już we wrześniu 2017

"Druga szansa" 4 trafi na ekrany naszych telewizorów tuż po wakacjach. Praca na planie już ruszyła, tak więc scenariusz nie jest dla aktorów tajemnicą, aczkolwiek nie mogą nam dalej powiedzieć wszystkiego, by nie zepsuć nam całej niespodzianki związanej z nowym sezonem.

Tajemnica tajemnicą, ale już na tę chwilę wiemy trochę o tym, co wydarzy się w czwartej transzy serialu! Zobaczcie, co Małgorzata Kożuchowska mogła na ten moment powiedzieć o dalszych przygodach głównej bohaterki.

Zobacz: Druga szansa 4 sezon. Poznaj szczegóły nowych odcinków - WIDEO

"Mam nadzieję, że przyzwyczailiśmy widzów już, że każdy sezon jest trochę inny i każdy odbywa się w trochę innych miejscach — ma inny charakter. Postanowiliśmy rzucić naszą bohaterkę na Warszawską Pragę do świetlicy, gdzie dzieci z trudnych rodzin, które po szkole nie mają gdzie się podziać i jest taki ktoś, kto im to wszystko zorganizował. Summa summarum nasza bohaterka trafi do tej świetlicy i poza tym, że się zaangażuje w pomoc tym dzieciom, to [...] pozna też kogoś, kto być może będzie kimś więcej niż tylko dobrym znajomym" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska dla swiatseriali.pl

Jak myślicie, czy to będzie udany romans? Kto zakręci Monice w głowie? Czekajcie na nowe odcinki już tej jesieni!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: