SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Wojna Moniki i Kingi o Marcina - ZWIASTUN 1 odcinka

Druga szansa 2 sezon. Wojna Moniki i Kingi o Marcina - ZWIASTUN 1 odcinka

19.08.2016, godz. 10:07
Druga szansa 2 sezon odc. 1. Monika (Małgorzata Kożuchowska), Kinga (Tamara Arciuch)
Druga szansa 2 sezon odc. 1. Monika (Małgorzata Kożuchowska), Kinga (Tamara Arciuch) foto: TVN/X-NEWS

Miłosne zawirowania w 2 sezonie serialu "Druga szansa" będą na porządku dziennym. Czy Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) i Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) będą w końcu razem? Kinga nie dopuści do tego, by jej mąż ułożył sobie życie z Moniką. W 1 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" zapowie rywalce, że zamierza walczyć o Marcina i nigdy się nie podda, bo zależy jej na rodzinie. Słowa Kingi przerażą Monikę, która jeszcze tego samego dnia usłyszy wyznanie miłość z ust ukochanego.

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 1 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 21.30 w TVN

Finał pierwszej serii "Drugiej szansy" zakończył się w takim momencie, że nie było wiadomo czy Monika i Marcin wyjadą razem na Islandię. Kinga przyszła bowiem do męża, by powiedzieć mu o tym, że choruje na raka. I w to w momencie gdy Kryński był już spakowany i gotowy do tego, żeby jechać na lotnisko.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. ZWIASTUN. Marcin wyzna Monice miłość

W 1 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" Monika wróci z samotnego wyjazdu. Przez dwa tygodnie miała czas na przemyślenia, ale wciąż nie będzie wiedziała czy jej związek z Marcinem ma szansę przetrwać. Wykaże się jednak dużym zrozumieniem dla ukochanego, który na wieść o chorobie Kingi nie mógł jechać z nią na Islandię. To od Ksawerego (Maciej Musiałowski) dowie się dlaczego Marcin nie zjawił się na lotnisku.

Zanim jednak Monika spotka się z Marcinem, by wszystko sobie na spokojnie wyjaśnić czeka ją jeszcze konfrontacja z Kingą. Żona Marcina poprosi Monikę o spotkanie i powie jej, że nie pozwoli odebrać sobie ani męża ani syna Ksawerego (Maciej Musiałowski). - Będę o nich walczyć! - ostrzeże Borecką. Kinga wprost zapyta rywalkę czy kocha jej męża. I po chwili sama udzieli sobie odpowiedzi na to pytanie.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Agnieszka Szulim dołączyła do obsady. Kogo zagra?

- Kochasz! - stwierdzi Kryńska i szybko doda, że Marcin i Ksawery to jej rodzina i nie pozwoli jej sobie odebrać. Jak zareaguje na to słowa Monika? Będzie zszokowana tym, że żona Marcina wypowiada jej otwartą wojnę.

I choć serce Moniki będzie jej podpowiadało, by stanąć do walki o tę miłość, to rozum każe jej się wycofać i nie niszczyć rodziny. Tylko tylko, że jeszcze w 1 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" Marcin powie Monice, że to ją, a nie Kingę kocha....

ZWIASTUN 2 sezonu serialu "Druga szansa" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: