SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE odc. 520 ZA DARMO w INTERNECIE dostępny na VOD TVP.pl

NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE odc. 520 ZA DARMO w INTERNECIE dostępny na VOD TVP.pl

18.04.2013, godz. 07:00
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 515. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 515. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 520 ONLINE ZA DARMO dostępny W INTERNECIE na Nadobre.pl. NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 520 w TVP2 w środę, 17.04.2013, o godz. 20.40. Na VOD TVP.pl można obejrzeć NA DOBRE i NA ZŁE odc. 520 ONLINE. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji NA DOBRE I NA ZŁE odc. 520 ONLINE ZA DARMO w internecie.

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 520 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na VOD TVP.pl >>>

Na dobre i na złe, odc. 520  - co się wydarzyło?

Lena (Anita Sokołowska) nie wierzy Witkowi (Bartosz Opania), że między nim a Agatą (Emilia Komarnicka) do niczego nie doszło. Pracownicy szpitala plotkują o romansie lekarzy. Po rozmowie z zagrożoną rakiem piersi Grażyną Lena uświadamia sobie, że powinna odejść od męża. Jej pacjentka jest zdrowa, ale chce usunąć obie piersi, by nie podzielić losu matki i babki, które przedwcześnie zmarły na nowotwór. Hana (Kamilla Baar) ma co do tego poważne wątpliwości.

Falkowicz (Michał Żebrowski) podsłuchuje rozmowę Adama (Grzegorz Daukszewicz) i Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) , z której wynika, że jest skończony w swoim zawodzie. Postanawia odzyskać pełną sprawność jako chirurg. Do Leśnej Góry trafia nauczyciel Jakub. Mężczyzna martwi się, że przez pobyt w szpitalu, straci pracę. Młodsi koledzy tylko czekają na okazję, by zająć jego miejsce. Andrzej, który uważa, że obaj są w podobnej sytuacji, obiecuje, że nie będzie zwlekać z przeprowadzeniem zabiegu. W trakcie przedłużającej się operacji zmęczony Falkowicz musi ustąpić miejsca Wiki. Lekarka znajduje go leżącego na podłodze w swoim gabinecie. Doktor ma poczucie, że zawiódł zaufanie swojego pacjenta.

NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE ZA DARMO wszystkie odcinki w internecie >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: