SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali M jak miłość po wakacjach 2015. Barbara i Lucjan stracą dom w Grabinie! Po pożarze domu zamieszkają u Kingi i Piotrka

M jak miłość po wakacjach 2015. Barbara i Lucjan stracą dom w Grabinie! Po pożarze domu zamieszkają u Kingi i Piotrka

24.05.2015, godz. 12:36
M jak miłość. Barbara (Teresa Lipowska), Lucjan (Witold Pyrkosz), pożar domu w Grabinie
Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) po pożarze domu w Grabinie zamieszkają w Warszawie... foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Koniec "M jak miłość" przed wakacjami 2015 jest tragiczny dla całej rodziny Mostowiaków. Pożar domu w Grabinie, który w 1151 odcinku "M jak miłość" podpala chory psychicznie Rafał (Przemysław Bluszcz), pozbawia Barbarę (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) dachu nad głową. Dopiero w 1152 odcinku "M jak miłość" nowego 16 sezonu okazuje się, że zniszczenia domu po pożarze są tak duże, że Mostowiakowie nie mogą w nim mieszkać. Co się stanie z Barbarą i Lucjanem? Gdzie zamieszkają seniorzy rodu w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2015?

"M jak miłość" po wakacjach 2015 - nowe odcinki od wtorku, 1.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Pożar domu Mostowiaków w Grabinie w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami to ogromny cios dla całej rodziny, zwłaszcza dla Barbary i Lucjana, którzy spędzili w nim ponad 50 lat. Tu byli szczęśliwi, tu wychowali swoje dzieci i wnuki. To rodzinny dom stał się miejscem spotkań wszystkich pokoleń Mostowiaków, azylem, w którym każdy może się schronić gdy ma jakieś problemy.

Przeczytaj: M jak miłość. Pożar w domu Mostowiaków w Grabinie. Rafał podpali Annę i Ewę

Co będzie dalej z Mostowiakami i czy będą mogli mieszkać w spalonym domu? Odpowiedź na te pytania widzowie poznają dopiero w "M jak miłość" po wakacjach 2015. Ale już teraz możemy zdradzić, że w nowym 16 sezonie "M jak miłość" od września Barbarę i Lucjana czeka wyprowadzka z Grabiny. Co się stanie z Mostowiakami? Gdzie zamieszkają po pożarze domu?

Na szczęście serialowa rodzina z "M jak miłość" ma tę cudowną cechę, że jednoczy się gdy komuś dzieje się krzywda. Tak też będzie tym razem. Po wyprowadzce ze spalonego domu Barbara i Lucjan na jakiś czas zamieszkają u Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) Zduńskich na Deszczowej.

Patrz: M jak miłość. Śmierć w ostatnim odcinku M jak miłość sezonu? Rafał zabije Annę?

W "Kulisach serialu M jak miłość" widzowie mogą zobaczyć sceny z seniorami rodu, którzy próbują się odnaleźć w nowej rzeczywistości po pożarze domu. Na szczęście przeprowadzka do wnuków nie oznacza, że Barbara i Lucjan już nigdy nie wrócą do Grabiny.

Cała rodzina zmoblizuje się, by wyremontować zniszczony przez ogień budynek. Najpierw jednak na miejscu pojawi się policja, która przeprowadzi śledztwo w sprawie podpalanie domu przez Rafała.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: