SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali M jak miłość: Agnieszka całuje Tomka z ROZPACZY ZDJĘCIA+WIDEO

M jak miłość: Agnieszka całuje Tomka z ROZPACZY ZDJĘCIA+WIDEO

26.01.2012, godz. 12:16
M jak miłość
foto: © MTL Maxfilm

A to łobuz z tego Tomka! Ledwie wyznawał wielką miłość żonie Małgosi, a tu znów będzie całował się z Agnieszką Olszewską! Te gorszące sceny zobaczymy w 886. odcinku "M jak miłość"!

Ani Tomek (Andrzej Młynarczyk), ani Agnieszka (Magdalena Walach) nie potrafią zakończyć raz na zawsze swojej relacji

- Nie potrafię zapomnieć o tym, co było… Swoją drogą, to trochę żałosne, nie uważasz? Kobiety w moim wieku zwykle już osiągają jakąś stabilizację życiową, emocjonalną… Tylko ja miotam się bez sensu. Jak to się stało? Dlaczego znalazłam się w takim, a nie innym punkcie, czym sobie na to zasłużyłam?

Następnie Tomek usłyszy wyznanie, że Agnieszka po prostu nie potrafi o nim zapomnieć. Tomek próbuje jej przerwać, ale przyjaciółka szybko wchodzi mu w słowo:

- Uporządkuję parę spraw i może w końcu ruszę do przodu. Ale najpierw… Pożegnam się z tobą. Dawno powinnam była to zrobić.

Olszewska wespnie się na palce - i zacnie Tomka namiętnie całować. To jednak nie wszystkie pocałunki w wykonaniu tej pary.

Także Tomek przyjdzie do mieszkania Agnieszki i tam zacznie ją całować.

>>> ZOBACZ JAK TOMEK CAŁUJE SIĘ Z AGNIESZKĄ

Czy Agnieszka znajdzie wreszcie szczęście w miłości?

Niedługo w serialu pojawi się bratanek Tomka Chodakowskiego, Marcin (Mikołaj Roznerski). Choć jest sporo od Olszewskiej młodszy, będzie starał się ją uwieść. Za wszelką cenę...

autor: Katarzyna Jaraczewska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: