SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy NA DOBRE i NA ZŁE. Kuba BURSKI, czyli Artur ŻMIJEWSKI WRÓCI do Leśnej Góry?

NA DOBRE i NA ZŁE. Kuba BURSKI, czyli Artur ŻMIJEWSKI WRÓCI do Leśnej Góry?

19.02.2013, godz. 07:30
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 472. Piotr Gawryło (Marek Bukowski), Zosia Burska (Małgorzata Foremniak), Kuba Burski (Artur Żmijewski)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 472. Piotr Gawryło (Marek Bukowski), Zosia Burska (Małgorzata Foremniak), Kuba Burski (Artur Żmijewski) foto: ©ARTRAMA

Odkąd z NA DOBRE i NA ZŁE odszedł Artur Żmijewski, czyli doktor Kuba Burski serial stracił jednego z ulubionych lekarzy w Leśnej Górze. Artur Żmijewski poświęcił się roli księdza Mateusza Żmigrodzkiego w serialu OJCIEC MATEUSZ, którego nowe odcinki 9 sezonu już od czwartku, 28.02.2013. Serialowy Kuba z NA DOBRE i NA ZŁE nie wyklucza jednak, że jeszcze kiedyś wróci do Leśnej Góry.

NA DOBRE i NA ZŁE. HANA i PIOTR znów razem - NOWY POCZĄTEK miłości? HANA będzie MAMĄ dla TOSI? - ZDJĘCIA >>>

Kiedyś Kuba Burski z NA DOBRE i NA ZŁE, teraz ksiądz-detektyw w OJCU MATEUSZU. Artur Żmijewski świetnie się czuje w sutannie, a widzowie pokochali księdza Mateusza tak samo jak kochali Kubę Burskiego. Po raz ostatni Żmijewski pojawił się w NA DOBRE i NA ZŁE w 472 odcinku (emisja w piątek, 10.02.2012).

Kuba wyjechał do Niemiec z ukochaną żoną Zosią (Małgorzata Foremniak) i córka Amelką (Julia Kornacka) gdzie mieszka na stałe i robi karierę naukową. Chociaż po odejściu z serialu Artura Żmijewskiego wydawało się, że NA DOBRE i NA ZŁE straci widzów, to lekarze z Leśnej Góry wciąż przyciągają przed telewizory kilka milionów Polaków.

NA DOBRE I NA ZŁE - więcej o serialu >>>


W rozmowie z reporterką se24.tv Żmijewski wyznał, że nie wiadomo czy nie wróci do serialu NA DOBRE i NA ZŁE.

- A kto to wie, życie różne niespodzianki płata, więc zobaczymy - powiedział tajemniczo serialowy Kuba Burski.

ZOBACZ cały WYWIAD z Arturem ŻMIJEWSKI >>>Chcesz wiedzieć więcej o NA DOBRE I NA ZŁE? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: