Za marzenia. Czy będzie 2 sezon? Kiedy nowe odcinki?

2018-06-04 18:31 emagu
Za marzenia: sezon 2. Kiedy nowe odcinki serialu?
Autor: screen youtube.com/channel/UCojnQNBb10sr_oM_ya3hiBg screen youtube.com

Dziś wielki finał serialu „Za marzenia”, ale jeśli polubiliście nowy serial TVP2, to nie macie powodów do zmartwień. Bartek (Piotr Nerlewski), Anka (Anna Karczmarczyk) i Zosia (Maja Bohosiewicz) wrócą na ekran jesienią 2018. Prace nad nowymi odcinkami ruszą jeszcze w czerwcu! Dyrekcja stacji jest zadowolona z wyników oglądalności, stąd decyzja o tym, by powstał 2 sezon „Za marzenia”.

"Za marzenia" 2 sezon od września w TVP2

Polacy pokochali trójkę przyjaciół z serialu "Za marzenia" . Anka, Maja i Bartek z niesfornych studentów przeszli do prawdziwego, dorosłego życia. Ich perypetie śledziło ponad 2 miliony widzów, co przełożyło się na 17% udziału w rynku teleiwzyjnym wśród wszystkich widzów. Te liczby zadowoliły dyrekcję stacji, która podjęła decyzję o kontynuacji serialu.

- Najprawdopodobniej po wakacjach na antenie TVP2 zobaczymy drugi sezon „Za marzenia”. Właśnie finalizujemy pracę nad scenariuszami. Ze zdjęciami ruszamy pod koniec czerwca, w pierwszy dzień lata - powidział portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Ciesielski, producent serialu.

2 sezon "Za marzenia" tak samo jak pierwszy będzie liczył 13 odcinków trwających 45 minut. Na ekranie z pewnością nie zabraknie Waszych ulubnieńców, a ich losy skomplikują się jeszcze bardziej.

- To produkcja, przy której nie idziemy na kompromis. Pokazujemy na ekranie kawałek życia, które sami znamy: przyjaźń, imprezy, miłość, marzenia... Wiedzieliśmy, że „Za marzenia” to musi być „silne uderzenie”. Projekt, w który włożyliśmy serce. A do tego zgromadziliśmy na planie naprawdę wyjątkową ekipę - komentuje nam Jarosław Ciesielski.

Najnowsze