Finał sezonu Za marzenia. Anka wyjedzie, a Szymon będzie miał wypadek!

2018-06-04 14:49 Z. Sekuła

Koniec serialu "Za marzenia" przyniesie Ance (Anna Karczmarczyk), Bartkowi (Piotr Nerlewski) i Zosi (Maja Bohosiewicz) same kłopoty! Wyjazd Anki i tragiczny wypadek Szymona (Kamil Kula) wstrząśnie ich przyjaciółmi! Jak Bartek pożegna ukochaną w ostatnim 13 odcinku "Za marzenia"? Czy Zosia uratuje ukochanego i przyjmie jego oświadczyny? Jak się skończy serial "Za marzenia"?

"Za marzenia" ostatni odcinek 13 - poniedziałek, 4.06.2018, o godz. 21.50 w TVP2


W 13 odcinku "Za marzenia" bohaterów czeka prawdziwa rewolucja. Anka zacznie szykować się do wyjazdu. Chociaż Bangkok wcale nie brzmi źle, to dziewczyna nie będzie chciała opuścić swoich najbliższych. Bartek również ucierpi z powodu wylotu ukochanej, ale nie pozwoli, żeby czarne myśli go przygniotły. W 13 odcinku "Za marzenia" urządzi imprezę, którą dziewczyna zapamięta do końca życia...

Za to Zosia nie będzie miała powodu do śmiechu.

Wrażliwa dziewczyna rzuci się na pomoc małemu Rafałowi, który ucieknie przez Walczaka. Razem z nią na poszukiwania chłopca w 13 odcinku serialu "Za marzenia" wyruszy Szymon, dla którego wyprawa zakończy się fatalnie.

Mężczyzna nagle wpadnie do piwnicy, przy okazji znajdując niewybuch.

- Zośka, zmykaj, ja sobie poradzę...
- Nie ma takiej opcji, nie zostawię cię!
- Jak wyjdę z tego cało…to od razu sformalizujemy nasz związek.
- Ale... że jak?!
- Zostanę twoim oficjalnym facetem, potem ci się oświadczę, zaklepiemy termin w urzędzie albo w kościele... Jak wolisz.
- Wolę na „kocią łapę”, nie wierzę w instytucję małżeństwa!
- Powiem ci, jak to widzę...Ty, ja i nasze maleństwo, siedzimy na tarasie... albo nie, w ogrodzie naszego domu… i jesteśmy niezmiernie szczęśliwi…To tak czy nie?

Co odpowie Zośka? Czy Szymon w 13 odcinku serialu "Za marzenia" przeżyje wypadek? Odpowiedź już w poniedziałek 4.06.2018, o godz. 21:50 w TVP2.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze