PRZYJACIÓŁKI ostatni odcinek 13. WYPADEK ANKI - co z Anką. Czy Anka przeżyje? W serialu PRZYJACIÓŁKI 2 SEZON ciężko ranna Anka w ŚPIĄCZCE W SZPITALU

2012-12-06 21:27 Ag

WYPADEK ANKI Strzeleckiej, jednej z głównych bohaterek serialu Przyjaciółki kończy pierwszy sezon Przyjaciółek. W ostatnim odcinku Przyjaciółek pijana Anka Strzelecka rozbija się samochodem w Warszawie tuż po tym jak zobaczyła jak jej mąż Paweł (Bartek Kasprzykowski) całuje Ingę (Małgorzata Socha). CO Z ANKĄ z PRZYJACIÓŁEK? Czy ANKA PRZEŻYJE wypadek? W 2 SEZONIE PRZYJACIÓŁEK Anka w krytycznym stanie trafi do szpitala. Z ciężkimi obrażeniami będzie walczyć o życie...

PRZYJACIÓŁKI 2 SEZON nowe odcinki wiosna 2013. Co się wydarzy w 2 SEZONIE serialu Przyjaciółki? >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 2 rozpoczyna się w momencie gdy ciężko ranna w wypadku Anka trafia do szpitala. Przy przyjaciółce są Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska), które na własne oczy widziały jak samochód Anki zjechał z jezdni i dachował.

PRZYJACIÓŁKI - więcej o serialu >>>

 

CO z ANKĄ z PRZYJACIÓŁEK? Czy ANKA UMRZE?

Anka będzie w stanie krytycznym, ale lekarzom uda się uratować jej życie. Produkcja serialu Przyjaciółki nie zdradza w jakim będzie stanie i czy obrażenia przyniosą trwałe uszczerbki na zdrowiu Anki. Aż do wiosny 2013, kiedy w telewizji Polsat pojawią się nowe odcinki serialu PRZYJACIÓŁKI 2, widzowie muszą poczekać, by się przekonać jak wypadek Anki wpłynie na jej małżeństwo. Anka zostawi niewiernego męża? A może wybaczy Pawłowi i da mu jeszcze jedną szansę?

Na razie tajemnicą pozostaje też czy Indze uda się wyjaśnić przyjaciółce, że to nie ona romansowała z jej mężem, tylko przedszkolanka Ewa (Gabriela Oberbek).

 

PRZYJACIÓŁKI 2 SEZON - nowe odcinki WIOSNA 2013

Zdjęcia do 2 sezonu Przyjaciółek ruszają 7.12.2012. Nowe odcinki drugiej serii Przyjaciółek będzie można oglądać już od marca 2013 w telewizji Polsat.

Najnowsze